ספוטיפיי מעלה את מחירי חבילות הפרימיום למשתמשים בישראל

לוגו ספוטיפיי (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

לא עבר זמן רב מאז הדיווח אתמול על עליית המחירים הצפויה של תכנית הפרימיום של ספוטיפיי, והחברה אישרה כעת כי היא מעלה כעת את המחירים שלה באופן רשמי בישראל, כאשר המחיר החדש לחבילת הפרימיום למשתמש בודד תעלה מעתה 21.90 ש”ח, 2 שקלים יותר מהמחיר אותו גבתה עד כה.

העלאת המחירים מגיעה לאחר ששתי מתחרותיה הגדולות, אפל וגוגל, העלו את המחירים של שירותי המוסיקה Apple Music ו-Youtube Music / Premium, בהתאמה, כך שמדובר ב”השוואת תנאים” למתחרות, מהלך שהיה די צפוי, ועדיין, בשוק הישראלי מדובר במחיר הנמוך יותר מזה אותו מציעה החברה בארה”ב (10.99 דולר או כ-40 ש”ח).

החברה אישרה את עליות המחירים במספר שווקים בעולם, כולל גם בישראל, תוך שהיא מסבירה כי עליית המחירים מגיעה בעקבות רצונה להמשיך ולהשקיע בפיתוחים הקשורים בתחום המוסיקה.

כמה יעלו לנו חבילות ספוטיפיי בישראל?

למרות העליה במחירים, בישראל מדובר בעליה צנועה יותר, ובעוד שבארה”ב עלה המחיר ב-1 דולר (כ-3.6 ש”ח) עבור חבילת הפרימיום למשתמש בודד, בארץ המחיר עלה ב-2 ש”ח בלבד ויעמוד מעתה על 21.90 ש”ח בחודש. עם זאת, בחישוב באחוזים מדובר בעליה שווה של 10% גם בישראל וגם בארה”ב.

פרט לחבילת הפרימיום למשתמש בודד, העלתה ספוטיפיי את המחירים גם עבור החבילות האחרות הזמינות בארץ:

  • המנוי ליחיד עלה למחיר של 21.90 ש”ח (במקום 19.90) בחודש.
  • המנוי לזוג (שני חשבונות) עלה למחיר של 29.90 ש”ח (במקום 25.90) בחודש.
  • המנוי למשפחה (עד 6 חשבונות) עלה למחיר של 35.90 ש”ח (במקום 31.90) בחודש.
  • המנוי לסטונדטים עלה למחיר של 11.90 ש”ח בחודש (במקום 9.95) בחודש.

בספוטיפיי מציינים כי עבור משתמשים קיימים יחל החיוב במחירים החדשים לאחר שתשלח החברה הודעה למנויים באמצעות המייל. אם אתם בתקופת ניסיון, תקבלו חודש אחד במחיר המקורי עם תום תקופת הניסיון. לאחר מכן, ייכנס לתוקף המחיר החדש של החבילה שלכם.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים