נטפליקס משיקה איזור אישי חדש לסדרות וסרטים שאנו רוצים לראות

My Netflix (תמונה: נטפליקס) My Netflix (תמונה: נטפליקס)

נטפליקס משיקה פיצ’ר חדש שינסה לעשות סדר בתכניה הרבים ויעזור לנו למצוא יותר בקלות במה אנחנו רוצים לצפות. האיזור החדש ייקרא “נטפליקס שלי” (My Netflix) ובו ניתן יהיה למצוא את כל המידע על חוויית הצפייה שלנו עד כה.

תווית “נטפליקס שלי” תופיע באפליקציית המובייל של נטפליקס ב-iOS ואנדרואיד, ומטרתה להיות מקום אחד המותאם במיוחד למנוי עם קיצורי דרך קלים לכל הרשימות האישיות שלו.

בתווית החדשה ניתן לראות בין השאר את הסדרות והסרטים שעשינו להם לייק, התכנים ששמרנו ב”רשימה שלי”, ההורדות שביצענו לצפיית אופליין, תזכורות שהגדרנו לתכנים עתידיים, רשימת תכנים בהם צפינו לאחרונה ותכנים שהתחלנו ועדיין לא סיימנו.

התווית האישית תמוקם מעל תווית ההורדות באפליקציה, שכן נטפליקס מתעדפים אותה כאיזור אישי מלא יותר שיסייע לנו להישאר באפליקציה למשך יותר זמן. הרשימות העיקריות מהאיזור האישי כמו “המשך צפייה” ו”צפה שוב” עדיין יהיו זמינות גם במסך הבית הרגיל, שנשאר כרגע ללא שינוי.

My Netflix (תמונה: נטפליקס)
My Netflix (תמונה: נטפליקס)

איזור “נטפליקס שלי” ילמד את העדפותינו לאורך זמן ויתחיל להראות לנו תכנים שדומים לכאלו שהוספנו ל”רשימה שלי” או עשינו להם לייק. אלו אינם פיצ’רים חדשים, אך התווית מהווה מעין שילוב בין רשימות ההמלצות השונות שכבר קיימות כל אחת בנפרד.

בעוד התווית נועדה כדי לעשות סדר, נראה כי נטפליקס מילאו אותה גם באופציות פחות מלהיבות שסתם תופסות מקום. אחת מהן היא רשימת הטריילרים שצפינו בהם.

בעוד סביר שצופים ירצו לראות סרט יותר מפעם אחת, לא ברור מדוע נטפליקס ממליצה לנו על טריילרים שכבר ראינו, במקום לקשר אותנו ישירות לסרטים המלאים.

התווית החדשה תהיה זמינה החל מהיום ב-iOS ותושק באנדרואיד בתחילת אוגוסט. “נטפליקס שלי” עדיין לא מתוכננת להגיע לאפליקציה טלוויזיות חכמות ובסטרימרים בזמן זה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים