הוכרזו: Logitech Pebble 2 – מקלדת ועכבר המציעים שימוש שקט במיוחד

חברת לוג’יטק (Logitech) הכריזה על עכבר ה-Pebble Mouse 2 M350s ועל מקלדת ה-Pebble Keys 2 K380s, צמד פתרונות ציוד היקפי אלחוטיים ומינימליסטיים, המגיעים עם טכנולוגיית ה-Silent Touch של לוג’יטק לשימוש שקט ותמיכה בחיבור ומעבר מהיר בין שלושה התקנים.

הסט החדש מגיע במבנה דק ומנימליסטי שנועד להחליף את עכבר ה-Pebble M350 ומקלדת ה-Logitech K380 הקודמים של החברה.

עכבר ה-M350s החדש מגיע בעיצוב סימטרי בעל 3 כפתורים ועשוי מעד 76% פלסטיק ממוחזר PCR (ר”ת post-consumer recycled) בהתאם לצבע העכבר, ומשלב חיישן ניתן להתאמה המציע דיוק של עד 4000DPI.

בדומה לעכבר, גם מקלדת ה-K380s עשויה מעד 64% פלסטיק ממוחזר (PCR) בהתאם לצבע המקלדת, כאשר היא מגיעה במבנה קומפקטי ללא פד מספרים יעודי וכוללת כפתורים יעודיים לחיפוש מהיר, הוספת אמוג’י או צילום מסך.

בנוסף, החברה מאפשרת להתאים את השימוש ב-10 ממקשי הפונקציה השונים באמצעות אפליקציית ה-+Logi Options היעודית.

מקלדת ה-Pebble 2 Keys K380s ועכבר ה-Pebble 2 Mouse M350s (מקור לוג'יטק)
מקלדת ה-Pebble 2 Keys K380s ועכבר ה-Pebble 2 Mouse M350s (מקור לוג’יטק)

החיבור למחשב או סלולר נעשה באמצעות קישורית Bluetooth LE ללא צורך בשימוש בדונגל יעודי נוסף (אך עם תמיכה ב-Logi Bolt), עם יכולת מעבר מהיר בין עד 3 מכשירים מקושרים (Multi Device) באמצעות מקש בחלק התחתון של העכבר או שלושת כפתורי הפונקציה F1~F3 במקלדת.

מבחינת זמן הסוללה שלהם, העכבר והמקלדת מסדרת ה-Pebble 2 מציעים עד 24 ו-36 חודשי שימוש, בהתאמה, כאשר הם משתמשים בסוללות AAA/AA ולא בסוללה נטענת מובנית.

מקלדת ה-Pebble 2 Keys K380s ועכבר ה-Pebble 2 Mouse M350s יהיו זמינים למכירה בארץ החל מה-20.9 במחיר של 209 ו-129 ש”ח בהתאמה, או כסט Pebble 2 Combo במחיר של 299 ש”ח.

יהיה ניתן להשיג אותם בארץ בצבע שחור (Tonal Graphite), לבן (Tonal White) וורוד (Tonal Rose).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים