טריילר מזויף מסרטו של טרנטינו הופך לסרט אימה באורך מלא

“חג ההודיה”, פוסטר (באדיבות Sony Pictures)

חודשי סוף השנה מתקרבים ועימם סרטי החגים האמריקאיים. בין ליל כל הקדושים באוקטובר לחג המולד בדצמבר נמצא לו החג הקצת יותר נשכח, חג ההודיה – אך השנה הוא יהיה קצת יותר בולט עם סרט האימה “Thanksgiving“.

במאי “הוסטל” אלי רות’ שואב מהחג שבדרך כלל שמור לחמימות משפחתית כדי להביא סיוט חדש ומשוגע במיוחד. הסרט הוא בעצם הרחבה של בדיחה שיצר רות’ עבור סרטי “גריינדהאוס” של קוונטין טרנטינו ורוברט רודריגז משנת 2007.

למי שאינו זוכר, צמד הבמאים יצרו שני סרטים בסגנון בתי הקולנוע הזולים של שנות ה-70. “חסין מוות” (Deathproof) של טרנטינו ו”פלאנט טרור” של רודריגז.

בתוך החוויה הקולנועית הכפולה הסתתר לו טריילר מזויף לסרט פיקטיבי בשם “Thanksgiving” מאת אלי רות’. כעת, הבמאי הופך את הבדיחה למציאות, עם סרט באורך מלא.

“חג ההודיה”, פוסטר (באדיבות Sony Pictures)

הטריילר מתחיל במראה המוכר ביותר מחג ההודיה – תרנגול ההודו השלם שמוגש לשולחן הארוחה המסורתית. זהו חג בו אנו אמורים לחגוג את ברכותינו ואת האנשים שאנו אוהבים.

אך במקום חג חמים ונעים בקרב המשפחה, אנו מקבלים רוצח פסיכופט הלבוש כמו צליין שחוטף את הדמויות ומתעלל בהן.

פטריק דמפסי (“האנטומיה של גריי”) מגלם את שריף העיר, אשר מתמודד עם רוצח סדרתי שמפר את שלוות החג. העלילה המלאה טרם נחשפה, אך אנו צפויים לראות הרבה דם, ולא רק של תרנגול ההודו המסכן שגרונו שוסף למען הארוחה.

אל צוות השחקנים מצטרפים ג’ינה גרשון (“צ’אקי”), ריק הופמן (“Suits”) ואדיסון ריי (“יש לו את זה”).

הסרט צפוי לנחות בבתי הקולנוע בארה”ב ב-17 בנובמבר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים