מיקרוסופט מעדכנת את ה-Copilot שיגיע בעדכון הקרוב לווינדוס 11

ה-Copilot החדש (מקור מיקרוסופט) ה-Copilot החדש (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על עידן חדש בבינה המלאכותית עם השקת ה-Microsoft Copilot, הגרסה העדכנית ל-Copilot, פתרון הבינה המלאכותית החכם של החברה, שיגיע כפתרון אחיד לכלל מוצרי החברה, בהם ווינדוס 11, Microsoft 365 ודפדפן האדג’.

בנוסף, צ’אטבוט ה-Bing מקבל עדכון משמעותי עם שילוב מחולל התמונות DALL·E 3 החדש של OpenAI ואילו ה-Microsoft 365 Copilot העסקי יהפוך להיות זמין בעבור כלל המשתמשים העסקיים החל מחודש נובמבר הקרוב.

עדכון ווינדוס 11 הקרוב

מערכת ההפעלה ווינדוס 11 של מיקרוסופט עומדת לקבל עדכון משמעותי בשבוע הבא עם שחרור עדכון ה-Windows 11 23H2 ב-26 בספטמבר, שיביא איתו את ה-Copilot, הבינה המלאכותית של מיקרוסופט, אל תוך מערכת ההפעלה בדמות סרגל צדדי שיאפשר הפעלה של ישומים, שליטה על המחשב או פשוט שימוש כצ’אטבוט.

העדכון צפוי להכיל מעל 150 פיצ’רים חדשים, ובהם:

  • גרסה מעודכנת לצייר של ווינדוס, שיקבל פיצ’ר הסרת רקעים חכם מובנה ויכולת ציור עם שכבות.
  • פנקס הרשימות (Notepad) יזכה לקבל אפשרות שמירה אוטומטית, שתמנע חלונות קופצים מיותרים בסגירת האפליקציה.
  • סייר הקבצים יקבל רענון בעיצוב לגישה נוחה יותר לקבצים השונים במחשב.
  • פתרון גיבוי ווינדוס חדש שיוכל לסייע במעבר בין מחשבים בצורה פשוטה יותר עם העברת הגדרות וקבצים.

אלו רק חלק מהפיצ’רים שיהיו זמינים עם השקת העדכון הקרוב לווינדוס בשבוע הבא.

ה-DALL·E 3 מגיע ל-Bing

משתמשי צ’אטבוט ה-Bing מקבלים בשורה משמחת בדמות שילוב מחולל התמונות DALL·E 3 ב-Bing.

הגרסה החדשה של מחולל ה-DALL·E הוכרזה מוקדם יותר השבוע ונועדה להיות זמינה בשלב הראשון למשתמשי ה-ChatGPT Plus ו-ChatGPT Enterprise בתשלום.

עם זאת, שיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ו-OpenAI ישתלם למשתמשי החברה, שיזכו לקבל גישה חופשית ל-DALL·E 3 דרך Bing.

ה-Microsoft 365 Copilot מגיע

אחרי שהציגה את ה-Microsoft 365 Copilot כפתרון הבינה המלאכותית היעודי שלה בעבור משתמשי Microsoft 365 עסקיים באופן מוגבל מוקדם יותר השנה, החברה תרחיב את זמינותו החל מה-1 בנובמבר, עם גישה מלאה לכלל המשתמשים העסקיים של החברה.

כחלק מגרסת ה-Copilot החדשה יגיע גם פיצ’ר ה-Microsoft 365 Chat, צ’אטבוט חכם ויעודי למשתמשים עסקיים שיוכל לסרוק את כלל המידע של המשתמשים, כולל מיילים, פגישות, מסמכים וצ’אטים, על מנת להנגיש את המידע העסקי בצורה פשוטה ומהירה, עם יכולת לנהל צ’אט ולקבל מידע הרלוונטי לארגון בצורה מהירה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים