ג’ייסון סטיית’האם חושף את זהותו האמיתית בטריילר ל”הכוורן”

“הכוורן”, פוסטר (באדיבות MGM)

ג’ייסון סטיית’האם כבר רגיל לגלם שוטרים, בלשים ושכירי חרב, אך הפעם הוא נכנס לג’וב הרבה יותר מקורי – כוורן. אל דאגה, עדיין לא מדובר בסרט דרמה קורע לב על איש מקצוע שמנסה לשרוד במעמד הביניים. הטריילר ל“הכוורן” (The Beekeeper) עדיין מספק את כל הדם, יזע ודמעות שאנו רגילים מכוכב האקשן.

הסרט, מאת אולפני MGM, עוקב אחר מר קליי (סטייתה’אם) אשר נחשב חביב השכונה מאז שהפך קרקע מקומית מוזנחת לגן יפהפיה. כאשר חבורת נוכלים גורמים לחברתו להתאבד, הוא יוצא למסע נקמה וחושף שהוא בעצם לא סתם כוורן, אלא סוכן לשעבר שפעל למען חיסול טרוריסטים ופוליטיקאים מושחתים.

הטריילר מתחיל בחייו היומיומיים של קליי, אשר מבלה את רוב יומו בטיפול בגן ובכוורת הדבורים שבו. על עבודתו הנאמנה הוא מקבל מחמאות משכנתו וחברתו היקרה גברת פרקר, אותה הוא רואה כבר כבת משפחה לכל דבר.

יום אחד גברת פרקר נופלת בפח של רמאי אינטרנט אשר מרוקנים את חשבון הבנק שלה, אירוע שבעקבותיו היא מתאבדת. קליי מיד מחליט לקחת את החוק לידיים, מוצא את הארגון ושורף אותו כליל.

כאשר הממונים על הארגון מגלים על שעשה, הם חוקרים ומגלים שקליי הוא חלק ממסדר של סוכנים הנקראים “כוורנים”, אשר פועלים מחוץ למשטרות וממשלות כדי לשמור על הצדק.

בעוד הם מנסים לחשוף את זהותו ולחסל את האיום, הטרוריסטים מבינים שהם מתעסקים עם האדם הלא נכון והכוורן הזה הרבה יותר קטלני משחשבו.

“הכוורן”, פוסטר (באדיבות MGM)

הסרט מגיע באמת במאי “יחידת המתאבדים” דיוויד אייר, על פי תסריט של קורט ווימר (“בלתי נשכחים 4”). לצד סטיית’האם ייככבו מיני דרייבר (“המכשף: מקור הדם”), ג’וש האצ’רסון (“משחקי הרעב”), ג’רמי איירונס (“בית גוצ’י”), איימי רייבר למפמן (“אקדמיית המטרייה”) וטיילור ג’יימס (“ויקינגים: ולהאלה”).

“הכוורן” יגיע לבתי הקולנוע בינואר, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים