טלגרם מתעדכנת עם ממשק בעברית: כמה ערוצים ששווה לעקוב אחריהם

טלגרם בעברית צילום: רונן מנדזיצקי

מייסד טלגרם, פאבל דורוב, התייחס אמש (ב’, 9.10) למלחמה בישראל והודיע כי החברה משיקה באופן רשמי את הממשק המותאם שלה בשפה העברית, זאת לאחר בדיקות בטא ממושכות.

משתמשים שמעוניינים בהצגת הממשק בעברית יכולים לגשת כעת להגדרות בתוך האפליקציה, משם לבחור ב”שפה” (Language), ובמידה וזו עדיין לא מוגדרת ל”עברית”, יש לשנות ל”עברית”. בעוד שלא נדרשנו בעדכון גרסה לאפליקציה כדי לקבל את העדכון לממשק המשתמש, נמליץ שתעדכנו לגרסה האחרונה בכל אופן.

ערוצים למעקב בטלגרם

ביומיים האחרונים יכולנו להבחין בגל גדול של מצטרפים חדשים לטלגרם, ולמי שרק הצטרף או מי שכבר נמצא באפליקציה מזה זמן מה, אספנו כמה ערוצים לעדכונים רלוונטים לתקופה זו.

בערוץ גאדג’טי בטלגרם תוכלו למצוא במועד זה עדכונים מהאתר וגם עדכונים שוטפים מהירים יותר הקשורים יותר לגזרתנו הטכנולוגית.

בקבוצת הדיבורים של גאדג’טי תוכלו להיעזר בצוות האתר ובעוד יותר מ-1,000 חברים נוספים שיכולים לעזור בפתרון בעיות שונות בתחום הטכנולוגי.

ערוצים נוספים:

  • פיקוד העורף – תמצאו שם עדכונים שוטפים מהפיקוד, הנחיות ואזהרות שונות מפייקים. (פיקוד העורף פתח גם ערוצים יעודיים לאיזורים השונים בארץ – מרכז, צפון, דרום)
  • משרד הבריאות – עדכונים שונים על מצב החירום. כאן תוכלו למצוא גם דרכי יצירת קשר עם קופות חולים, בתי חולים ומוקדי סיוע באיזורים שונים בארץ.
  • עמית סגל – לצד הפרשנויות שלו ככתב חדשות N12, סגל מספק גם חדשות במהירות לעוקבים בטלגרם, כולל עדכונים מהצבא, משרד הבריאות, הממשלה והכנסת ועוד.
  • דפנה ליאל – כתבת N12. מספקת בשלב זה עדכונים לגבי המצב (למשל ממד”א, רש”ת, עמותות, עדכונים משרי הממשלה וחברי כנסת ועוד..)
  • חדשות הסייבר (ארז דסה) – ארז מספק עדכונים שוטפים על מתקפות סייבר ומצאנו כי הוא מקור אמין ואחראי.

שימו לב כי קיימים בטלגרם גם ערוצים וקבוצות שמפרסמים לעיתים מידע שגוי, פייקים. רצוי להסתמך על מקורות מידע אמינים בלבד!


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים