מארוול חוזרת לצד האפל שלה בטריילר לסדרה “אקו”

אקו, פוסטר (באדיבות +Marvel / Disney)

הסדרה הבאה של מארוול תגיע עם מספר חידושים ממה שאנו רגילים לראות בהיצע שלה בדיסני+. “אקו” (Echo) מסתמנת כסדרה אלימה ובוגרת יותר מקודמותיה, כזו הקרובה יותר לסדרות האפלות של החברה בנטפליקס כמו “ג׳סיקה ג׳ונס” ו“דרדוויל”, עימן היא גם חולקת דמויות באופן ישיר. לראשונה מאז התקופה של מארוול בנטפליקס, הסדרה זכתה לדירוג TV-MA למבוגרים בלבד.

בנוסף, מארוול בחרה להשיק את הסדרה בצורה שונה מהרגיל. כל הפרקים ינחתו בדיסני+ בבת אחת ולא פעם בשבוע, וכן הסדרה תשודר במקביל גם בפלטפורמת הסטרימינג הולו.

“אקו” היא בעצם ספין-אוף לסדרה “הוקאיי” (Hawkeye), בה הוצגה דמותה של מאיה לופז (אלקווה קוקס), המכונה אקו. מאיה היא נערה חירשת המחזיקה בכח לחקות את התנועות של מי שעומד מולה. הסדרה תתמקד במערכת היחסים המסובכת של הגיבורה עם קינגפין (וינסנט ד’אונופריו), ששימש כאביה המאמץ.

כעת, אחרי אירוע “הוקאיי”, לופז נרדפת אחרי אנשיו של קינגפין ובמסעה חזרה הביתה היא תיאלץ להתמודד עם משפחתה והמורשת שלה.

אקו, פוסטר (באדיבות +Marvel / Disney)
אקו, פוסטר (באדיבות +Marvel / Disney)

בטריילר אנו רואים את מאיה בתור ילדה קטנה, מנסה לקנות גלידה ממוכר ברחוב. המוכר אינו מבין את שפת הסימנים ומעט מגחך על חירשותה, ובתגובה קינגפין תופס אותו בסמטה אחורית ומכה בו עד זוב דם.

כעת בוגרת, מאיה מלאת זעם ונקמה, ומנסה למצוא את ההבדלים בינה לבין אביה המאמץ, כך שלא תמצא עצמה באותו מסלול מרושע כמוהו. כמישהי שהכוח שלה הוא לחקות אנשים אחרים בדיוק מושלם, הפעם היא תצטרך לעבוד קשה כדי לא להתחקות אחר האדם הלא נכון.

הסדרה מגיעה מאת היוצרות מריון דאייר (“סמוך על סול”) ואיימי רארדין (“ג׳יין הבתולה”), והבמאית סידני פרילנד (“כלבי השמורה”). אל צוות השחקנים צפוי להצטרף בתפקיד אורח גם צ’ארלי קוקס, שיגלם שוב את דמותו של דרדוויל, רגע לפני סדרת הרימייק של הדמות, אשר נמצאת בהפקה.

העונה הראשונה של “אקו” תכלול 5 פרקים, אשר יעלו בבת אחת בדיסני+ החל מה-10 בינואר, 2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים