רוקסטאר תחשוף טריילר ראשון ל-GTA 6 בדצמבר

GTA תמונה: Rockstar Games

חברת רוקסטאר (Rockstar), המפתחת סדרות משחקים מוכרות כמו Grand Theft Auto ו-Red Dead Redemption (ומקס פיין לנצח!!) תחגוג את יום הולדתה ה-25 בחודש הבא ולכבוד המאורע הודיעה החברה כי תחשוף טריילר ראשון למשחק GTA 6.

בציוץ ששיגרה דרך חשבונה בטוויטר ציינה החברה:

אנו נרגשים לבשר לך כי בתחילת דצמבר נשחרר טריילר ראשון למשחק הבא בסדרת Grand Theft Auto. אנו מצפים לעוד שנים ארוכות של חוויות כמו אלו עם כולכם.

המשחק GTA6 יגיע לאחר תקופה ארוכה במיוחד שעברה לאחר הפצתו הראשונית של המשחק הנוכחי בסדרה (GTA 5), שהושק בספטמבר 2013.

מאז הושק זכה GTA 5 להצלחה פנומנלית, עם הכנסות שהוערכו ב-3 מיליארד דולר עוד ב-2016 ומוערכות כעת במעל ל-8 מיליארד דולר.

הצלחתו הגיעה הרבה הודות לכמות גדולה מאוד של הרחבות (DLC) שהגיעו לאורך השנים, לצד משחק המולטיפלייר GTA Online, שהושק זמן קצר לאחר הפצתו הראשונית של GTA 5 ואיפשר לשחקנים לנצל את העולם הפתוח הרחב במשחק כדי לשחק זה עם זה.

GTA Online (באדיבות Rockstar Games)
GTA Online (באדיבות Rockstar Games)

אפשרות נוספת שזכתה לתהודה גדולה היא זו של GTA RP, משחק תפקידים בתוך עולם המשחק הפתוח של GTA 5, שצבר תאוצה הודות למודים רבים ושרתי משחק עצמאיים שהופקו לצורך משחק זה.

ב-GTA RP יכולים השחקנים להתחבר לשרת משחק וליצור עולם משלהם ב-GTA 5, אליו יכולים להצטרף שחקנים הלוקחים עליהם מגוון תפקידים ודמויות לבחירתם, כולל גם אפשרות לשחק כשוטרים, לנהל עסקים ואפילו להיבחר כראשי העיר.

בעוד שרוקסטאר עדיין לא חשפה את מועד ההפצה של GTA 6, מידע שניתן להניח שייחשף יחד עם הטריילר שיופץ בחודש הבא, ההערכות לגבי מועד הפצתו של המשחק הן סביב הרבעון הראשון של 2024 או בתחילת הרבעון השני של השנה (בין מרץ לאפריל 2024).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים