קומדיית הקאלט “נערות רעות” חוזרת לקולנוע בגרסת מחזמר

נערות רעות (2024), באדיבות Paramount

קומדיית הנעורים “נערות רעות” (Mean Girls) יצאה בשנת 2004 והפכה מאז ללהיט קאלט שגם זכה לגרסת מחזמר בברודווי. כעת, 20 שנה אחרי, המעגל נסגר עם גרסת רימייק לסרט שיביא את שירי המחזמר למסך הגדול.

הסרט החדש שומר על עלילת הקלאסיקה, המספרת על קיידי הרון (שגולמה אז על ידי לינדזי לוהן) שנרשמת לראשונה לתיכון אמריקאי אחרי שגדלה בדרום אפריקה, ונחשפת לקליקות ומאבקי המעמדות של הילדים הפופולריים תוך שהיא מנסה להבין לאן היא שייכת בבית הספר.

אל מול קיידי הנאיבית עומדת מלכת התיכון רג’ינה ג’ורג’ (שגולמה אז על ידי רייצ’ל מקאדמס) אשר מקבלת אותה לחבורה, אך מתייחסת אליה כאויבת כאשר קיידי מתחילה להתקרב לאקס שלה, אהרון.

הטריילר מתחיל ברמיזה כי הסרט המקורי מעט התיישן, והגרסה החדשה אינה אותו הסרט שדור המילינאלים גדלו עליו, אלא גרסה חדשה במיוחד לדור ה-Z.

עם זאת, הבסיס הוא אותו בסיס וכל הקטעים הזכורים ביותר מהסרט הקלאסי עדיין כאן, כולל מופע הכריסמס החושני, הפלרטוטים המביכים של קיידי עם אהרון ותחפושת ליל כל הקדושים המפחידה שקיידי עוטה.

נערות רעות (2024), באדיבות Paramount
נערות רעות (2024), באדיבות Paramount

אל כל אלה נוסף טוויסט דיגיטלי יותר, עם שילוב של קטעי אינסטגרם וטיקטוק מאת התלמידים והמורים כאחד. וכמובן, האספקט המוסיקלי שמשום מה עדיין יחסית מוסתר בטריילר הראשון. שירי המחזמר מושמעים כאן רק ברקע, אך עדיין איננו רואים את קטעי השירה והריקוד שיהיו חלק מהסרט.

את חבורת הנערות החדשה יגלמו אנגורי רייס (“ספיידרמן: השיבה הביתה”), רנה ראפ (“חיי הסקס של נערות הקולג׳”), אאולי’אי קרוואלהו (“מואנה”), ביבי ווד (“באהבה, ויקטור”), ואוונטיקה (“מוקסי”).

תסריטאית הסרט המקורי טינה פיי (“רוק 30”) חזרה לכתוב גם את הגרסה החדשה, וכן שבה לגלם את אחת המורות. אליה מצטרפים בצוות המבוגרים ג׳ון האם (“מד מן”), ג׳נה פישר (“המשרד”), אשלי פארק (“אמילי בפריז”), ביזי פיליפס (“בנות לנצח”) וטים מדווס שחוזר לגלם את המנהל כפי שעשה במקור.

“נערות רעות” יינחת בבתי הקולנוע בינואר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים