פיקסאר חושפת רגש חדש בטיזר ל”הקול בראש 2″

הקול שבראש 2 (באדיבות דיסני Pixar)

דיסני ופיקסאר חושפים טיזר ראשון ל“הקול בראש 2” (Inside Out 2), סרט ההמשך ללהיט הענק שלהם מ-2015. הפעם, רגשות חדשים מצטרפים לחבורה, כמו גם קולות מעט שונים לדמויות שהכרנו.

ב“הקול בראש” עקבנו אחרי חמשת הרגשות שמניעים את הילדה ריילי בת האחת עשרה ומפעילים את המפקדה הראשית שבתוך ראשה – שמחה (איימי פולר), עצב (פיליס סמית’), פחד (ביל היידר), כעס (לואיס בלאק) וגועל (מינדי קיילינג).

בסרט ההמשך ריילי התבגרה מעט, וכעת בגיל 13 הרגשות המרכזיים שלה מבינים כי הם לא היחידים שקיימים בתוכה, כאשר רגש חדש מצטרף לחבורה – חרדה.

בטיזר הקצר אנו רואים צוות פועלים מתפרץ למפקדה ומפרק אותה כדי לשפץ ולעדכן את הראש של ריילי עם לוח בקרה חדש.

הקול שבראש 2 (באדיבות דיסני \ Pixar)
הקול שבראש 2 (באדיבות דיסני \ Pixar)

שמחה מופתעת לראות כי לוח הבקרה עכשיו צבוע בצבע כתום, צבע שלא משויך לאף רגש שהם מכירים – עד שהם פוגשים את חרדה, הרגש הכתום שמגיעה לסבך את העניינים ולהציג להם את מה שמצפה לריילי לאורך גיל ההתבגרות.

חרדה היא רק אחת מהדמויות החדשות שיניעו את ריילי בסרט החדש, אך פיקסאר עדיין לא חשפו אילו עוד רגשות יפציעו בסרט ההמשך.

פוהלר, סמית’ ובלאק יחזרו לדבב את דמויותיהן, בעוד היידר וקיילינג החליטו שלא לחזור לדבב בסרט החדש עקב התשלום הנמוך שטענו כי דיסני הציעו להם.

הטענה לתשלום הבלתי מספק ככל הנראה מגיעה מהידיעה כי “הקול בראש” היה הצלחה מסיבית עבור החברה, עם רווח של 858 מיליון דולר.

את התפקידים של פחד וגועל ידבבו בסרט החדש טוני הייל (“ויפ”) ולייזה לפירה (“ננסי דרו”) בהתאמה. את חרדה תגלם בקולה מאיה הוק (“דברים מוזרים”).

הקול שבראש 2 (באדיבות דיסני \ Pixar)
הקול שבראש 2 (באדיבות דיסני \ Pixar)

רענון נוסף מגיע גם מתפקיד הבמאי. פיט דוקטר שביים את הסרט הקודם יפנה את מקומו עבור קלסי מן, עבורו זהו הסרט הראשון באורך מלא.

קודם לכן, ביים מאן עבור פיקסאר סרט קצר בעולם “מפלצות בע”מ”. התחלופה מגיעה עקב הלו”ז העמוס של דוקטר, שמאז 2018 משמש בתפקיד המנכ”ל של פיקסאר כולה.

“הקול בראש 2” צפוי להגיע לבתי הקולנוע ביוני, 2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים