זכרונות ה-LPDDR5T של SK hynix מגיעים למהירות של 9.6Gbps

שבבי LPDDR5T (מקור SK Hynix) שבבי LPDDR5T (מקור SK Hynix)

חברת SK hynix הכריזה על תחילת אספקה של זכרונות LPDDR5T או Low Power Double Data Rate 5 Turbo בנפח 16GB ללקוחות החברה, גרסה משופרת של טכנולוגיית זכרונות ה-LPDDR5 מהדור השביעי של החברה, המציעה מהירות העברת מידע גבוהה של עד 9.6Gbps.

SK hynix הציגה את זכרונות ה-LPDDR5T בתחילת 2023 כגרסה משופרת לטכנולוגיית ה-LPDDR5/5X הקיימת, עם קצב העברת מידע גבוהה במיוחד של 9.6Gbps, זאת בהשוואה ל-8.5Gbps של זכרונות ה-LPDDR5X מהדור הקודם של החברה.

בדומה לזכרונות ה-LPDDR5X הקיימים של SK hynix, שבבי ה-LPDDR5T משלבים את טכנולוגיית ה-HKMG (ר”ת High-K Metal Gate) וייצור ה-1anm המתקדם של החברה.

הם מציעים חיסכון חשמלי עם צריכה נמוכה של 1.01 עד 1.12 וולט לצד קצב העברת מידע גבוה של 77GB בשניה לפי החברה, מהירות השקולה להעברת 15 סרטי Full HD בשניה.

שבבי LPDDR5T (מקור SK Hynix)
שבבי LPDDR5T (מקור SK Hynix)

שבבי ה-LPDDR5T קיבלו אישור ביצועים בעבור פלטפורמת הדור הבא של מדיה-טק, הלוא היא Dimensity 9300 שהוכרזה מוקדם יותר החודש.

לפי SK hynix ניתן יהיה למצוא את זכרונות ה-LPDDR5T החדשים החל מסדרת מכשירי ה-X100 של Vivo ובהמשך מיצרנים נוספים.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים