אינסטגרם מציגה אוסף כלים חדש ליוצרי תוכן

סטיקרים אישיים באינסטגרם (מקור אינסטגרם) סטיקרים אישיים באינסטגרם (מקור אינסטגרם)

אינסטגרם (Instagram) מציגה אוסף אפשרויות עריכה חדשות ליוצרי תוכן עם עורך וידאו משופר שיאפשר למשתמשים להוסיף קטעי וידאו לסרטונים שלהם, אוסף גדול של פילטרים חדשים לתמונות, אפשרות יצירת סטיקרים אישיים ועוד.

כחלק מהרצון שלה לספק למשתמשיה דרכים חדשות להציג את היצירתיות שלהם, אינסטגרם מציגה שיפור גדול באפשרויות עריכת הסרטונים באפליקציה, עם אפשרות לשנות קנה מידה, לחתוך ולסובב סרטונים שונים.

בין אפשרויות העריכה משתמשים יוכלו למצוא אפשר לביטול (undo) מהיר של שינויים או ביצוע שלהם מחדש (redo) על מנת לבחון אפשרויות עריכה שונות.

החברה אף בוחנת אפשרות הוספת מאגר קליפים ממנו יוכלו המשתמשים לקחת קטעי וידאו ולהוסיף אותם לסרטוני הרילז שלהם.

עורך וידאו חדש (מקור אינסטגרם)
עורך וידאו חדש (מקור אינסטגרם)

יחד עם אפשרויות העריכה החדשות לוידאו, אינסטגרם מוסיפה 10 קולות חדשים באנגלית לאפשרות הטקסט-לדיבור (text-to-speech) בעבור חלק מהמדינות ושישה פונטים וסגנונות כתיבה חדשים של טקסט.

פיצ’ר נוסף אותו בוחנת החברה הוא האפשרות ליצור סטיקרים אישיים לשימוש בסטורי וסרטוני הרילז, פיצ’ר שיהיה מבוסס על בינה מלאכותית ויאפשר הפיכת תמונות רגילות וסרטונים לסטיקרים באפליקציה.

למרות הדגש הגבוה על תוכן וידאו כיום, אינסטגרם אינה שוכחת את חובבי התמונות ומוסיפה אוסף גדול של 25 פילטרים לאפליקציה, המאפשרים למשתמשים להתאים ולשנות את התמונות שלהם בדרכים חדשות בטרם ישתפו אותם ברשת.

לבסוף, החברה משפרת את אפשרות בחירת הקבצים בתוך האפליקציה עם אפשרות חיפוש חדשה אחר תמונות, ביצוע “זום” על מנת לראות יותר תמונות לבחירה על המסך ותצוגה מקדימה טובה יותר של קבצי המדיה השונים.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים