האישה המושלמת היא בעצם מתנקשת בקומדיית אקשן עם קיילי קווקו

צילום: Reiner Bajo (באדיבות Studiocanal/Prime Video)

אמהות בפרברי אמריקה פעמים רבות מהוות כלי לתסריטאי הוליווד לחשוף את הסודות האפלים שמסתתרים מתחת לפני השטח, והסרט החדש “משחק תפקידים” (Role Play) לוקח זאת צעד אחד קדימה, כאשר האישה והאמא המושלמת נחשפת כמי שמסתירה סוד מרגש במיוחד.

בקומדיית האקשן הרומנטית החדשה של פריים וידאו מככבת קיילי קווקו (“המפץ הגדול”) כמתנקשת שסודה נחשף ומביא לקצת פלפל חדש בנישואיה.

בטריילר אנו רואים את אמה (קווקו) חוזרת הביתה לבעלה דיוויד (דיוויד אוילאו, “ג’ק ריצ’ר”) וילדיה אחרי טיול לנברסקה, שהם כמובן לא יודעים שנעשה כחלק מעבודה כמתנקשת בינלאומית.

“משחק תפקידים”, פוסטר (באדיבות Prime Video)

ביום הנישואים שלהם בני הזוג מנסים להכניס ריגוש חדש למערכת היחסים שלהם, ומחליטים לשחק במשחק תפקידים במהלכו ייפגשו בבר ויעמידו פנים כי הם זרים.

אך במהלך משחק התפקידים הזה, אמה נקלעת לעימות עם אדם המנסה להרוג אותה. כשבעלה נחקר על ידי המשטרה, הם מספרים לו על זהותה הסודית ועל העובדה שאשתו מבוקשת במספר יבשות.

בניסיון להציל את נישואיהם ולהן על משפחתו, דיוויד מצטרף אליה באחת המשימות שלה שבתקווה תהיה האחרונה שלה לפני שתעזוב את העולם הזה לעד.

צילום: Reiner Bajo (באדיבות Studiocanal/Prime Video)
צילום: Reiner Bajo (באדיבות Studiocanal/Prime Video)

קווקו מגיעה לתפקיד אחרי תפנית בקריירה שביצעה לפני כמה שנים עם סיום הסיטקום ארוך השנים “המפץ הגדול”. מאז, עברה לככב בקומדיות אקשן ופשע כמו “הדיילת” ו“מבוסס על סיפור אמיתי”, וכן בתפקיד הארלי קווין בסדרת האנימציה למבוגרים של די.סי.

אל צוות השחקנים של “משחק תפקידים” מצטרפים ביל ניי (“אהבה זה כל הסיפור”) וקוני נילסן (“גלדיאטור”).

הסרט יעלה לצפייה בפריים וידאו של אמזון החל מה-12 בינואר, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים