כל שבוע סקירה, ואתם קובעים לאיזה מוצר

אתם בוחרים את הסקירה הבאה

לאחרונה לא פירסמנו סקירות כמעט בכלל וכמי שאוהבים להתגאות כל שנה בכמות הסקירות השנתית שלנו, המצב הנוכחי לא עובד בשבילנו כרגע.

אז כדי לתקן, לסדר ולתת לכם מה שאנחנו חושבים שאתם ראויים לקבל, החלטנו לעשות משהו שלא עשינו אף פעם, וזה לתת לכם את זכות הבחירה לגבי הסקירות שלנו.

יש לנו הרבה מוצרים מקטגוריות שונות: טלפונים, מחשבים, שעונים חכמים, אוזניות, שואבי אבק ועוד, את רובם בדקנו לעומק ואנו רק צריכים רענון מחדש לפני כתיבת הסקירה, ואת חלקם עוד לא בדקנו כלל. מידי מוצ”ש, נעלה סקר בערוץ הטלגרם שלנו ובו אתם תוכלו לבחור בין 5 מוצרים.

במנצח אנחנו נתמקד כדי שבשבוע שלאחר מכן נוכל לפרסם סקירה באתר, במקביל לפרסום הסקר הבא לבחירת המוצר הבא, כך שאתם תקבעו בפועל באילו מוצרים נשתמש בשבוע הקרוב, ובכל יום ראשון סקירה תופיע באתר.

המוצרים הפעם:

  • טלפון: Samsung Galaxy Z Flip 5
  • אוזניות: Jabra Elite 10
  • שואב אבק רובוטי: Narwal Freo
  • מקלדת ועכבר: MX Anywhere 3S / MX Keys S
  • שעון חכם: Samsung Galaxy Watch 6 Classic

לחצו כאן למעבר לערוץ הטלגרם של גאדג’טי


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים