רשמי: מכשיר הדגל OnePlus 12 ייחשף בסין ב-4.12

OnePlus 12 (תמונה: Smartprix) OnePlus 12 (תמונה: Smartprix)

חברת וואן פלוס אישרה באופן רשמי את המועד בו תחשוף את מכשיר הדגל הבא שלה, ה-OnePlus 12. דרך פרסום בערוץ ה-Weibo שלה, פירסה החברה את ה-4 בדצמבר בשעה 7 בערב לפי שעון סין (13:00 בישראל) כמועד בו ייחשף המכשיר בסין, תאריך בו היא גם מציינת את יום הולדתה העשירי.

המפרט הטכני של ה-OnePlus 12

פרטים רשמיים אודות המכשיר טרם פורסמו, זאת פרט לנוכחותה של מערכת השבבים Snapdragon 8 Gen 3 של קוואלקום, אם כי בוואן פלוס כן אישרו שהחברה עובדת במשותף עם יצרנית המסכים BOE על המסך שישולב ב-OnePlus 12, זה צפוי להגיע עם פאנל OLED ברזולוציית 2K ולהציע קצב רענון גבוה של 120 הרץ ומעלה.

תמונה: OnePlus / Weibo
תמונה: OnePlus / Weibo

במפרטו הטכני של ה-OnePlus 12 אנו צפויים למצוא גם מערך צילום חדש שיבוסס על חיישני ה-Lytia של סוני, עם מצלמות שיאפשרו צילום בזווית רחבה וכן ביצוע זום אופטי באמצעות מצלמת טלפוטו.

הרכב המצלמות אינו ידוע בשלב זה, אך לאור האיחוד שבוצע בין OPPO ו-OnePlus לפני כשנתיים וחצי, ניתן להניח כי נראה הרכב מצלמות מוכר שכבר ראינו במכשיר דגל כלשהו של OPPO גם בדגם ה-OnePlus 12.

נזכיר כדוגמה את הרכב מערך הצילום של מכשיר הדגל OPPO Find X6 שנחשף מוקדם יותר השנה:

  • מצלמה ראשית: חיישן בגודל 1/1.56 אינץ’ ברזולוציית 50 מגה-פיקסל, ייצוב אופטי (OIS), פוקוס אוטומטי, מפתח צמצם f/1.8, וידאו עד 4K ב-60 פריימים בשנייה.
  • מצלמה משנית: חיישן ברזולוציית 50 מגה-פיקסל לצילום תמונות בזווית רחבה בת 112 מעלות, צילום מאקרו עד 3 ס”מ, פוקוס אוטומטי, מפתח צמצם f/2.0.
  • מצלמת טלפוטו: חיישן פריסקופ בגודל 1/1.56 אינץ’ ברזולוציית 50 מגה-פיקסל לביצוע זום אופטי עד פי 3 וזום דיגיטלי עד פי 120, מפתח צמצם f/2.6.
  • מצלמת סלפי קדמית: חיישן ברזולוציית 32 מגה-פיקסל, פוקוס אוטומטי, מפתח צמצם f/2.4, וידאו עד 1080p ב-30 פריימים בשנייה.

פרטים נוספים אודות המכשיר שהופיעו בהדלפות בעבר כוללים זיכרון בנפח של 16 גיגה-בייט מסוג LPDDR5X, נפח אחסון של 256 גיגה-בייט מסוג UFS 4.0 וסוללה בקיבולת של 5400mAh עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של 100 וואט וטעינה אלחוטית בהספק של 50 וואט.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים