שואב ה-Xiaomi Robot Vacuum S10T הרובוטי מגיע לארץ

שואב ה-S10T Xiaomi Robot Vacuum (מקור שיאומי) שואב ה-S10T Xiaomi Robot Vacuum (מקור שיאומי)

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי (Xiaomi) בישראל, השיקה את השואב השוטף הרובוטי Xiaomi Robot Vacuum S10T, המציע עוצמת שאיבה גבוהה של 8000Pa לצד אפשרות לניקוי רטוב ומברשת יעודית למניעת קשרים.

שואב ה-Robot Vacuum S10T החדש מצטרף לשלישיית דגמי ה-Robot Vacuum X10/S10/E10 שהושקו בארץ מוקדם יותר השנה, כאשר הוא מגיע עם עוצמת שאיבה כפולה בהשוואה אליהם, עם עד 8000Pa במצב “סופר” ומברשת ייעודית שנועדה למנוע קשרים והצטברות שערות עם חותך מובנה.

את הניווט ברחבי הבית מבצע ה-S10T באמצעות לייזר LDS ומערך חיישנים למיפוי וניווט 360° משופרים, כאשר הוא כולל מיכל פסולת מובנה של 450 מ”ל ומיכל מים של 250 מ”ל המיועד לשטיפה רטובה של הרצפה עם 3 רמות של זרימת מים להתאמת הניקוי.

שואב ה-S10T Xiaomi Robot Vacuum (מקור שיאומי)
שואב ה-S10T Xiaomi Robot Vacuum (מקור שיאומי)

השליטה בשואב ה-S10T מבוצעת באמצעות אפליקציית ה-Mi Home עם תמיכה בהפעלה קולית העוזרות הקוליות Alexa ו-Google Assistant, כאשר סוללת ה-5200mAh המובנית מספיקה לניקוי שטר של 180 מ”ר.

מקבוצת המילטון נמסר:

בשנים האחרונות אנחנו למדים עד כמה שואבי האבק הרובוטיים מקלים על איכות החיים ותחושת הניקיון בתוך הבית שלנו. אנחנו שמחים להביא לישראל את השואב הרובוטי החדש שמבטיח שדרוג משמעותי בעוצמה, בסוללה ובביצועים.

שואב ה-S10T Xiaomi Robot Vacuum החדש זמין למכירה במחיר מומלץ של 2490 ש”ח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים