מיקרוסופט מכריזה על כפתור יעודי במקלדת להפעלת ה-Copilot

כפתור ה-Copilot Key (מקור מיקרוסופט) כפתור ה-Copilot Key (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) מסמנת את שנת 2024 כשנה של ה-AI PC (“מחשבי הבינה המלאכותיים”) עם השקת ה-Copilot Key, כפתור יעודי חדש במקלדות מחשבים המיועד להפעלה מהירה של ה-Copilot, כאשר מדובר בשינוי הגדול ביותר שנעשה למקלדות ווינדוס בשלושה העשורים האחרונים.

מיקרוסופט ממשיכה את המסע לשילוב ה-Copilot, פתרון הבינה המלאכותית של החברה המבוסס על הטכנולוגיה של OpenAI במוצרים שונים, ולאחר שהציגה לאחרונה את אפליקציית ה-Copilot היעודית לסלולר (אנדרואיד/iOS) ואף עדכנה את שם דפדפן האדג’ עם השם Microsoft Edge: AI browser לציון שילוב פתרונות AI בדפדפן, הפעם היא מציגה כפתור יעודי להפעלת ה-Copilot.

הוספת כפתור ה-Copilot היעודי מגיעה כשינוי הגדול ביותר אותו מציגה מיקרוסופט למקלדות מחשב בכ~30 השנים האחרונות, זאת לאחר שהחברה הוסיפה את “כפתור החלונות” (“⊞”) יעודי המוכר לרובנו ב-1994, הממוקם בין כפתורי ב-Ctrl ו-Alt במקלדת, כפתור שהפך להיות ברירת המחדל בעבור מקלדות המיועדות למחשבי ווינדוס כמקביל לכפתור ה-Command (“⌘”) במחשבי המק.

המטרה של כפתור ה-Copilot החדש פשוטה למדי – הפעלה מהירה של ה-Copilot בווינדוס 11, כאשר הכפתור מחליף את כפתור התפריט הקיים במרבית המקלדות ומיועד להיות ממוקם ליד כפתור ה-Alt הימני במקלדת.

כפתור ה-Copilot החדש של מיקרוסופט ישולב במחשבים הניידים של יצרניות המחשבים השונות במהלך השנה הנוכחית, עם דגמים ראשונים שיוצגו בתערוכת ה-CES 2024 הקרובה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים