עד 120 ש”ח בחודש: סלקום משיקה את חבילת הסלולר 5G Premium

שלט לוגו סלקום (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

חברת סלקום השיקה היום (ב’, 22.1) את ה-5G Premium, חבילות סלולר חדשות ומשודרגות שיציעו למשתמשים מהירות גלישה גבוהה יותר בהשוואה למסלולי 5G רגילים, עם גלישה בנפח של 1000GB והטבות נוספות במחיר של החל מ-69.9 ש”ח.

בעוד שכבר היום משתמשים יכולים להתחבר למסלולי דור 5 לקבלת אינטרנט מהיר, משתמשים שיעברו למסלולי ה-5G Premium החדשים של סלקום יוכלו ליהנות ממהירות גבוהה יותר כחלק משדרוג קיבולת הרשת שבוצעה על ידי החברה במהלך החודשים האחרונים.

משתמשים שיעברו למסלולים החדשים יוכלו ליהנות מטכנולוגיית ה-5G Slicing, שמוסיפה “נתיב” תקשורת דור 5 נוסף ומהיר לקבלת מהירות גבוהה יותר מזו שמקבלים משתמשי דור 5 רגילים, זאת כחלק משדרוג רחב יותר של הרשת הסלולרית, שתשדרג בהמשך השנה את ליבת הרשת לטכנולוגיית ה-5G SA (ר”ת Standalone).

חבילות 5G Premium החדשות של סלקום (מקור סלקום)
חבילות 5G Premium החדשות של סלקום (מקור סלקום)

מחירי סלקום 5G Premium

בעוד שמסלולי ה-5G הרגילים של סלקום מגיעים במחיר של החל מ-49.9 ש”ח בחודש עם 500GB גלישה, מסלולי ה-5G Premium החדשים יגיעו עם 1000GB ומספר הטבות נוספות:

  • מסלול 69.9 ש”ח יכלול בנוסף את שירות התיקונים FIX לנייד.
  • מסלול 89.9 ש”ח יכלול בנוסף את שירות תיקונים FIX VIP לנייד והנחה על שני חבילות גלישה בחו”ל במהלך השנה.
  • מסלול 119.9 ש”ח יכלול בנוסף חבילת חו”ל חודשית הכוללת גלישה בנפח 2GB, שירות תיקונים FIX VIP והטבה חד פעמית של תיקון עד הבית בחינם.

דניאל ספיר, מנכ”ל סלקום, מסר:

חבילות ה-5G premium שמושקות היום הן הדור הבא של הסלולר בישראל, בתכולה, בשירות ובחוויית המשתמש. זהו צעד ראשון בדרך למהפכת ה-5G SA ואנו ממשיכים להשקיע על מנת לספק ללקוחותינו את הרשת האיכותית ביותר, עם הכיסוי והפריסה הנרחבים ביותר לצד הבאת הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים והחדשניים ביותר בעולם, שיעניקו להם חווית תקשורת מעולה שתאפשר להם להישאר מחוברים בכל עת.

שידרוג מהירות הרשת בדור החמישי הוא צעד מבורך, אך לצד המחיר הגבוה יותר מחבילות דור 5 רגילות קיימות ישנן מספר אותיות קטנות, בדגש על זמינות השירות באיזורי הכיסוי של השירות והצורך במכשירים תומכים שיוכלו לנצל את טכנולוגיית ה-5G Slicing החדשה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים