דב פאטל הופך לאל הודי במותחן אקשן חדש בהפקת ג’ורדן פיל

באדיבות Universal Pictures

השחקן דב פאטל (“נער החידות ממומביי”) משתף פעולה עם הבמאי והמפיק ג’ורדן פיל בסרט החדש “Monkey Man”, דרמת אקשן אלימה בה ייככב פאטל, ואף יישב לראשונה גם על כסא הבמאי.

הסרט יתאר את מסע הנקמה של בחור צעיר ועני כנגד המנהיגים המושחתים שרצחו את אימו וממשיכים לנצל ולמרר את חייהם של המסכנים וחסרי הכוח. פאטל יגלם בחור צעיר שמתפרנס בקושי בעולם המחתרתי של מועדני קרב.

בכל לילה הצעיר עוטה מסיכת קוף ונכנס לזירה, שם הוא מוכה עד זוב דם על ידי לוחמים מוכרים וחזקים ממנו, בעבור כסף. אחרי שנים של זעם מודחק, הצעיר מגלה דרך להסתנן לעולם האליטה הנפשעת של העיר ולסגור חשבון עם האנשים שלקחו ממנו הכל.

בטריילר מתאר הצעיר סיפור שאימו הייתה מספרת לו כשהיה קטן, על מלך השדים וצבאו שהיו שורפים ומביאים חורבן לעירם. כפי שהוא למד על בשרו, הסיפור לא היה רחוק מהמציאות, בה המנהיגים הביאו את אותו הרס על תושביהם.

אך לסיפור שסיפרה האם היה גם גיבור – הקוף הלבן, שעמד מול השדים והציל את החפים מפשע. בהשראת הגיבור, בחר הצעיר את דמות הקוף לקרבותיו. אחרי שנים בהם עבד בעבודות מזדמנות כמנקה, הצעיר מוצא עבודה במועדון מפואר ומזהה הזדמנות לקחת את מה שלמד בזירה – ולהנחית כאב על מי שבאמת מגיע לו.

פוסטר לסרט Monkey Man
באדיבות Universal Pictures

מדובר בפרויקט אישי במיוחד עבור פאטל, המבוסס על האגדה של הנומאן – אל הקוף בדת ההינדואיזם המסמל אומץ וחוזקה. הסרט מתרחש כולו בהודו, ובנוסף להיותו הבמאי פאטל גם כתב את התסריט יחד עם ג’ון קולי (“אדון ומפקד: הצד הרחוק של העולם”).

הסרט פותח תחילה עבור נטפליקס, והעבודה עליו החלה עוד ב-2018. הסרט היה אמור לצאת ב-2021, אך כשגרסה מוקדמת שלו הושלמה והוקרנה למפיק ג’ורדן פיל שהתלהב במיוחד, זה החליט לסייע לפאטל להגיע להפצה נרחבת יותר.

פיל השתמש בהשפעתו כבמאי בעל שם ופרסים מסרטים כמו “תברח” ו“אנחנו”, ושיכנע את אולפני יוניברסל לדלג על נטפליקס ולשחרר את הסרט בבתי הקולנוע במקום.

הסרט צפוי להגיע לבתי הקולנוע באפריל, 2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים