גרו והמיניונים מרחיבים את המשפחה ב”גנוב על החיים”

באדיבות Universal Pictures

גרו והמיניונים חוזרים לקולנוע בסרט הרביעי בסדרת “גנוב על הירח” (“Despicable Me”), שייקרא הפעם “גנוב על החיים”. בסך הכל מדובר בסרט השישי בסדרה, שזכתה גם לשני סרטי פריקוול – “המיניונים” ו“עלייתו של גרו”.

החיים של נבל העל טוב הלב גרו (סטיב קארל) ממשיכים להתקדם. אחרי שאימץ שלוש בנות בסרט הראשון, מצא אהבה בסרט השני וגילה כי יש לו אח תאום בסרט השלישי, הפעם מרחיב גרו את משפחתו עם תינוק חדש בשם גרו ג׳וניור.

גרו מתמודד הפעם כנגד אויב חדש-ישן בשם מקסים לה מאל אשר בורח מהכלא ונשבע לנקום בגרו ומשפחתו, שנשלחים להסתתר בזהות בדויה עד אשר מקסים יחזור אל בין הסורגים.

בטריילר מנסה גרו לקבל קצת אהבה מהתינוק החדש, שנראה שלא מחבב אותו במיוחד. מאוחר יותר, המשפחה מקבלת את ההודעה כי האויב מקסים מסתובב חופשי ומחפש נקמה. המשפחה נלקחת לבית בטוח, והמיניונים כמובן באים בעקבותם.

גרו ממשיך לצאת למסעות ושודים, שיסתבכו פי כמה מונים כשהוא צריך להתמודד לא רק עם העוזרים הצהובים שלו שעושים יותר צרות מאשר עוזרים, אלא גם עם תינוק שסכנה אורבת לו בכל פינה.

גנוב על החיים, פוסטר
באדיבות Universal Pictures

אל צוות שחקני הקול חוזרים קריסטן וויג, מירנדה קוסגרוב, דיינה גאייר וסטיב קוגן. אליהם יצטרפו כדמויות חדשות וויל פארל (“דוגי סטייל”), סופיה ורגרה (“משפחה מודרנית”), סטיבן קולברט (“לייט שואו”) וקלואי פיינמן (“סאטרדיי נייט לייב”).

שם מעניין נוסף נמצא מאחורי הקלעים – מייק וייט, שכתב את התסריט. וייט ידוע כמובן כיוצר סדרת הלהיט “הלוטוס הלבן” (The White Lotus), אך לצד הסדרה הבוגרת הוא מתחזק כבר שנים קריירה בתור תסריטאי סרטי ילדים, ביניהם “אימוג’י: הסרט” ו“סיפור הברווזים”.

סדרת “גנוב על הירח” ו”המיניונים” היא סדרת סרטי האנימציה המצליחה בהיסטוריה. הסרט “עלייתו של גרו” לבדו גרף מעל מיליארד דולר, וגם ניצב כסרט האנימציה המצליח ביותר בישראל אי פעם.

“גנוב על החיים” יגיע לבתי הקולנוע בקיץ 2024, באנגלית ובדיבוב לעברית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים