רצועת ה-Galaxy Fit3 החכמה של סמסונג נחשפת במלואה

רצועת Galaxy Fit3 (מקור סמסונג) רצועת Galaxy Fit3 (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) צפויה להשיק בקרוב את ה-Galaxy Fit3, הדור השלישי בסדרת רצועות ה-Galaxy Fit החכמות של החברה, דגם שנחשף בטעות באתר של סמסונג באיחוד האמירויות.

רצועת הכושר מגיעה עם מסך AMOLED חדש וגדול יותר של 1.6 אינץ’, אפשרות למעקב אחר למעלה מ-100 פעילויות ספורט וזמן סוללה של עד 13 ימים.

רצועת ה-Galaxy Fit3 החדשה מחליפה את רצועת ה-Fit2 מ-2020 ומגיעה כשדרוג משמעותי, עם מסך AMOLED בגודל 1.6 אינץ’ ברזולוציית 256×402, בהשוואה ל-1.1 אינץ’ בדור הקודם, כאשר גוף הרצועה שודרג מהשימוש בפלסטיק בדור הקודם לאלומיניום בדור החדש, עם משקל של 18.5 גרם (ללא רצועה).

בדומה לשעונים ורצועות כושר חכמים אחרים, ה-Fit3 של סמסונג מציעה מעקב אחר למעלה מ-100 פעילויות ספורט שונות, אך ללא שבב GPS מובנה למעקב מיקום, זאת בנוסף לפיצ’רים סטנדרטיים יותר כמו מעקב אח  דופק ושינה, לצד אפשרות לזיהוי נפילות.

 

רצועת ה-Fit3 מגיעה עם עמידות למים ואבק בתקן IP56 ועמידות למים לעומק של 50 מטרים (5ATM), כאשר סוללה מובנה בקיבולת של 208mAh אמורה להספיק לעד 13 ימי שימוש, עם תמיכה בטעינה מהירה המסוגלת להטעין עד 65% מהסוללה ב-30 דקות.

בשלב זה שני פריטי המידע היחידים שחסרים לנו בנוגע לרצועת ה-Galaxy Fit3 של סמסונג הם מועד ההשקה הרשמי ותג המחיר הצפוי.

בעוד שסמסונג הצליחה לצבור נתח שוק משמעותי בתחום שעוני ה-Wear OS עם סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 4 שהחליפה את דגמי הטייזן הקודמים של החברה, הנוכחות שלה בשוק רצועות הכושר החכמות נמוך בהרבה לעומת שיאומי וסדרת רצועות ה-Mi Band המוכרת, דבר שאולי ישתנה עם דגם ה-Galaxy Fit3 החדש.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים