הקופים מסתירים סודות על האנושות ב”כוכב הקופים: הממלכה”

כוכב הקופים: הממלכה (באדיבות 20th Century Studios)

הקופים האינטליגנטיים מתקרבים בצעדי ענק לעולם שראינו במקור בסרט “כוכב הקופים” משנת 1968. בטריילר החדש ל“כוכב הקופים: הממלכה” (Kingdom of the Planet of the Apes) נכנסים הקופים לעידן נאור יותר, הדומה לתקופת בני האדם משנת 3000 לפנה”ס.

הסרט, שמתרחש 300 שנה אחרי אירועי “כוכב הקופים: המלחמה”, עוקב אחר נואה, היוצא למסע להציל את גורל האנושות והקופים יחד. אליו מצטרפת בת אנוש (פרייה אלן, “המכשף”) בעלת עבר מסתורי.

במטרה לקדם את חברת הקופים לעידן הבא, השניים חייבים להתמודד מול השליט האכזר פרוקסימוס סיזר, שמאיים לשלוט בשיטה דיקטטורית ולחקות את הצדדים המרושעים ביותר בהיסטוריה האנושית.

בטריילר החדש לומדים הקופים על אבולוציה, כאשר סיזר חושף בפניהם את הסיפור של בני האנוש. מי ששלטו פעם בכדור בארץ כעת פינו את מקומם לטובת הקופים, וכעת זהו זמנו של השליט האכזר להנהיג את הממלכה.

סיזר רוצה ללמוד מטעויותיהם של בני האנוש, וצמא לכבוש ולהבטיח כי מה שקרה להם לא ייקרה גם לקופים – והדרך היחידה לעשות זאת היא לשלוט ביד רמה. בני האנוש ניצבים כעת כעבדים של הקופים, אך נואה הצעיר לומד כי פעם חיו יחד בשלום.

נואה מבין כי זקני השבט לא סיפרו את הסיפור המלא, והוא מחליט לשנות את הממלכה ולחזור לתקופה שלווה וצודקת יותר, בה אף אחד אינו משועבד.

כוכב הקופים: הממלכה (באדיבות 20th Century Studios)
כוכב הקופים: הממלכה (באדיבות 20th Century Studios)

את הסרט יביים הפעם ווס בול (“הרץ במבוך”) שלוקח את מקומו של במאי הסרטים הקודמים, מאט ריבס. בצוות השחקנים ניתן למצוא את אוון טיג (“זה”), וויליאם ה. מייסי (“חסרי בושה”), קווין דורנד (“אקס-מן המקור: וולברין”), דישן לצ’מן (“ניתוק”), פיטר מקון (“האורוויל”) וניל סנדילנד (“סוויט טות’: נער עם קרניים”).

“כוכב הקופים: הממלכה” יגיע לבתי הקולנוע במאי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים