מעכשיו ניתן להגדיר את Copilot של מיקרוסופט כעוזר דיגיטלי באנדרואיד (בטא)

ה-Copilot החדש (מקור מיקרוסופט) ה-Copilot החדש (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) ממשיכה לשלב את הצ’אטבוט החכם Copilot, המבוסס על הטכנולוגיה של OpenAI, במוצרים נוספים והיא איננה מגבילה את עצמה למוצרים שלה בלבד.

עדכון בטא חדש של אפליקציית ה-Copilot לאנדרואיד הוסיף את האפשרות להגדיר אותו כעוזר הדיגיטלי הראשי במכשיר ולאפשר הפעלה מהירה שלו, באופן דומה ל-Google Assistant.

Copilot במקום Google Assistant?

אחד מהפיצ’רים המוכרים למשתמשי מכשירי האנדרואיד הוא ה-Google Assistant, העוזר הקולי הוותיק של גוגל, המשולב במכשירי האנדרואיד, את זה מיועד להחליף צ’אטבוט ה-Gemini (לשעבר Bard) שקיבל בתחילת החודש אפליקציית אנדרואיד יעודית (שלמרות הבטחותיה של גוגל עדיין לא זמינה בישראל). עם זאת, ובניגוד לאפל המתחרה, גוגל מאפשרת למשתמשים לבחור באיזה עוזר דיגיטלי הם מעוניינים להשתמש.

עכשיו נראה כי מיקרוסופט מעוניינת להצטרף לתחרות על משבצת העוזר הדיגיטלי של משתמשי אנדרואיד עם הצגת אפשרות חדשה להגדיר את האפליקציה כעוזר הדיגיטלי במכשיר, אפשרות שנוספה בגרסת הבטא 27.9.420225014 של האפליקציה.

יש לציין כי נכון לרגע זה לא מדובר על תחליף “מלא” לעוזרים הדיגטליים האחרים כמו Google Assistant של גוגל או Bixby של סמסונג, אלא בפתרון הפעלה מהירה בלבד לאפליקציית ה-Copilot עצמה, זאת מכיוון שלאחר הפתיחה המהירה של אפליקציית ה-Copilot עדיין יש צורך לבחור את סוג הקלט, בניגוד לפתרונות האחרים העוברים באופן אוטומטי למצב האזנה למשתמש.

הגדרת ה-Copilot כעוזר הדיגיטלי באנדרואיד
הגדרת ה-Copilot כעוזר הדיגיטלי באנדרואיד

אפליקציית ה-Copilot של מיקרוסופט לאנדרואיד זמינה להורדה מהחנות הרשמית, כאשר היכולת להגדיר את ה-Copilot כעוזר החכם במכשיר האנדרואיד תהפוך להיות זמינה בהמשך גם למשתמשים רגילים ולא רק משתמשי הבטא.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים