הוכרזו: Edifier Comfo Solo – אוזניות פתוחות עם תמיכה ב-LDAC

אוזניות Edifier Comfo Solo (מקור Edifier)

חברת Edifier, בעלת מותג האודיו הסיני המוכר, הכריזה על ה-Edifier Comfo Solo, אוזניות קליפס חדשות בעלות עיצוב פתוח שנועד לשבת מסביב ומחוץ לאוזן על מנת לאפשר למשתמש להמשיך ולהאזין לסביבה, כאשר הדגם החדש מציע תמיכה בשמע באיכות גבוהה עם קודק LDAC וזמן שימוש ארוך של עד 42 שעות.

אוזניות ה-Comfo Solo החדשות מצטרפות לדגם ה-Comfo Fit II, כאשר בדומה לו הן מגיעות בעיצוב קליפס שנועד להיות נוח לשימוש לזמן ממושך. בניגוד לאוזניות רגילות, מודול השמע יושב מחוץ לאוזן ולא בתוך תעלת האוזן, דבר המאפשר להמשיך ולהאזין לסביבה בזמן השימוש בהן.

בעוד שהחברה לא פרסמה את סוג הדרייבר המובנה בדגם ה-Solo החדש, הוא צפוי להיות דרייבר מלבני ופחות שגרתי בגודל 18×11 מ”מ’ שיציע תמיכה בקודק LDAC להזרמת אודיו באיכות גבוהה, כאשר עיצוב האוזניות נועד לכוון את השמע לאוזני המשתמש בלבד ולמנוע זליגה’ תוך כדי שהוא מאפשר למשתמש להמשיך להקשיב לסביבה שלו.

מבחינת זמן הסוללה שלהן, ה-Comfo Solo יציעו שיפור קל בהשוואה ל-Fit II, עם עד 10.5 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 42 שעות שימוש עם מארז הנשיאה והטעינה שלהן ותמיכה בטעינה מהירה המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות Edifier Comfo Solo (מקור Edifier)
אוזניות Edifier Comfo Solo (מקור Edifier)

אוזניות ה-Comfo Solo החדשות של Edifier זמינות למכירה בסין במחיר של 569 יואן (כ~288 ש”ח).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים