הוכרז: Polar Grit X2 Pro – שעון לספורטאי שטח עם מסך AMOLED

שעון Grit X2 Pro (תמונה: Polar)

פולאר (Polar), יצרנית שעוני הספורט המוכרת, הכריזה על Polar Grit X2 Pro, שעון ספורט המיועד לספורטאי שטח, שזמין בגרסת פלדת אל-חלד ובגרסת טיטניום קלה יותר, ומגיע בדור החדש עם מסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ’.

השעון מציע אפשרות מעקב אחר למעלה מ-150 סוגי פעילות שונים, עם דגש על יכולות ניווט שטח מתקדמות ואחסון מפות ניווט על גבי השעון עצמו לצד מעקב מדדי הבריאות של המשתמש עם חיישן Polar Elixir.

Polar Grit X2 Pro – מפרט טכני

שעון ה-Grit X2 Pro החדש של פולאר שומר על העיצוב של דגם ה-Grit X המקורי שהוצג ב-2020, אך מגיע עם אוסף שינויים רחב, בהם המעבר משימוש במסך MIP למסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ’ ורזולוציית 454×454, הגדול יותר ב-15% מהדור הקודם.

המסך מגיע עם ציפוי זכוכית ספיר להגנה נוספת, לצד תקן העמידות MIL-STD-810H של צבא ארה”ב ועמידות למים בעומק של עד 100 מטרים (WR100).

את השעון יהיה ניתן למצוא בשתי גרסאות שונות:

  • גרסת ה-Grit X2 Pro רגילה המגיעה עם גוף פלדת אל-חלד במשקל של 79 גרם.
  • גרסת טיטניום קלה יותר המגיעה במשקל של 64 גרם.

בשני המקרים, גוף השעון נותר בעיצוב זהה עם קוטר של 48.6 מ”מ, כאשר הניווט בין התפריטים מבוצע על ידי 5 כפתורים הממוקמים בצידי השעון (3 מימין, 2 משמאל).

שעון Grit X2 Pro (תמונה: Polar)
שעון Grit X2 Pro (תמונה: Polar)

השעון החדש מגיע עם הדור הרביעי של חיישן הדופק של פולאר, המשתמש בטכנולוגיית ה-Polar Elixir למעקב מדוייק יותר אחר מדדי הבריאות של המשתמש, בהם דופק, שינה, רווית החמצן בדם, טמפרטורת עור, אק”ג ועוד לניטור טוב יותר בזמן הפעילות.

הפיצ’ר המרכזי בשעון הוא אפשרויות המעקב שלו אחר מעל 150 סוגי פעילויות ספורט, בדגש על פעילות שטח עם תמיכה ב-5 מערכות ניווט שונות, עם תדר כפול לדיוק גבוה יותר ומפות טופוגרפיות מובנות לניווטים המאוחסנות בזיכרון ה-32GB המובנה בדגם.

לבסוף, מבחינת זמן הסוללה שלו, שעון ה-Grit X2 Pro מגיע עם סוללת 488mAh מובנית המספיקה לפי החברה לעד 10 ימי שימוש במצב שעון חכם, 43 שעות במצב אימון ועד 5.8 ימים (140 שעות) במצב אימון חסכוני.

שעון Grit X2 Pro (תמונה: Polar)
שעון Grit X2 Pro (תמונה: Polar)

זמינות ומחיר

שעון ה-Grit X2 Pro החדש יהיה זמין לרכישה בישראל החל מחודש אפריל ברשתות הספורט והאלקטרוניקה המובחרות, כאשר הוא מגיע במחיר של 3,699 ש”ח לגרסה הרגילה בשחור-לילה או אפור-אבן ובמחיר של 4,249 ש”ח לגרסת הטיטניום בעור וסיליקון שחור.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים