הוכרזו: Honor TiinLab – אוזניות קליפס בעיצוב פתוח

אוזניות ה-TiinLab הפתוחות של הונור (מקור הונור) אוזניות ה-TiinLab הפתוחות של הונור (מקור הונור)

חברת הונור (Honor) הכריזה על ה-Honor TiinLab, אוזניות קליפס חדשות המגיעות בעיצוב פתוח המאפשר למשתמשים להאזין למוזיקה ולבצע שיחות מבלי לחסום את רעשי הסביבה ולאפשר להם להמשיך ולהיות מודעים לסביבתם. האוזניות מגיעות עם עמידות למים ואבק בתקן IP55 ומציעות זמן שימוש ארוך של עד 40 שעות.

אוזניות ה-TiinLab החדשות של הונור מגיעות כחלק מטרנד הולך וגדל בעולם האוזניות האלחוטיות, כאשר במקום סינון רעשים (ANC) יצרנים משתמשים בעיצוב “פתוח”, שאינו חוסם את רעשים ומאפשר להקשיב למוזיקה מבלי לפגוע במודעות לסביבה.

האוזניות מגיעות בעיצוב קליפס סטנדרטי שנועד לשבת מסביב לאוזן של המשתמש, כאשר במקום מתאם סיליקון הנכנס לחלל האוזן כמו באוזניות רגילות, ה-TiinLab כוללות חלק היושב מחוץ לאוזן וכולל דרייבר בגודל 13.4 מ”מ עם איכות באס משופרת, יחד עם צמד מיקרופונים מובנים המיועדים להפחתת רעשי סביבה בזמן הדיבור.

מבחינת זמן הסוללה, הן יציעו עד 10 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 40 שעות שימוש יחד עם מארז הנשיאה והטעינה שלהן, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה המספקת שעתיים של שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-TiinLab הפתוחות של הונור (מקור הונור)
אוזניות ה-TiinLab הפתוחות של הונור (מקור הונור)

אוזניות ה-TiinLab החדש של הונור זמינות למכירה בסין במחיר של 499 יואן (כ~254 ש”ח), כאשר ניתן להשיג אותן בצבע זהב (Chenhui Gold) ושחור (Magic Night Black).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים