הוכרז: ASUS ROG Strix XG27WCS – מסך גיימינג קעור בתדר 180Hz

מסך ROG Strix XG27WCS (מקור אסוס) מסך ROG Strix XG27WCS (מקור אסוס)

אסוס (ASUS) הכריזה על ה-ROG Strix XG27WCS, מסך גיימינג חדש מסדרת ה-ROG, המגיע עם פאנל קעור בגודל 27 אינץ’, ברזולוציית QHD ובתדר רענון של 180Hz, המשלב מעמד מובנה למכשיר הסלולרי במעמד המסך עצמו, לצד חיבור USB-C להעברת וידאו.

מסך ה-XG27WCS החדש של ASUS שייך למשפחת ה-ROG Strix של החברה. הוא משתמש בפאנל Fast VA ברזולוציית QHD עם קעירות של 1500R, תדר רענון של 180Hz וזמן תגובה של 1ms GtG.

בעוד שפאנלי VA נחשבים לבעלי איכות צבעים נמוכה יותר לעומת פאנלי IPS, הפאנל עומד ב-95% מתקן הצבעים DCI-P3 ותומך בתקן ה-DisplayHDR 400.

המסך מגיע עם בסיס קומפקטי שלא יתפוס יותר מדי שטח על השולחן, כאשר ASUS שילבה בו צמד פיצ’רים מעניינים למדי, בהם מעמד מובנה לטלפון הסלולרי בבסיס המסך וחיבור USB-C התומך בהעברת וידאו, שאיננו נפוץ במיוחד במסכי גיימינג.

עם זאת, יכולת הטעינה של חיבור ה-USB-C מוגבלת ל-7.5W בלבד, דבר שלא מאפשר להשתמש בו לחיבור וטעינה של מחשבים ניידים בעוצמה מספקת, אך יכול לשמש לטעינת המכשיר הסלולרי.

מסך ROG Strix XG27WCS (מקור אסוס)
מסך ROG Strix XG27WCS (מקור אסוס)

בדומה למסכי גיימינג רבים אחרים של ASUS, מסך ה-XG27WCS  מגיע עם מגוון פיצ’רים לגיימרים, בהם תמיכה בטכנולוגיית ה-FreeSync של AMD וטכנולוגיית ה-ELMB SYNC (ר”ת Extreme Low Motion Blur) של ASUS, המיועדות לשפר את חווית הגיימינג.

לצד זאת קיים אוסף הגדרות יעודי לגיימרים, כמו Shadow Boost לשיפור הנראות בצללים בזמן משחק, מונה FPS, בהן ניתן לשלוט דרך תוכנת ה-DisplayWidget Center החדשה של החברה.

מפרט טכני: ROG Strix XG27WCS

  • גודל – 27 אינץ’ ביחס 16:9.
  • פאנל – Fast VA ברזולוציית QHD של 2560×1440.
  • קעירות – 1500R.
  • תקני צבע – sRGB 125% / DCI-P3 95%.
  • HDR – עומד ב-DisplayHDR 400.
  • תדר רענון – 180Hz.
  • זמן תגובה – 1ms.
  • חיבורים – HDMI 2.0×1 ,DisplayPort 1.4×1, USB-C 7.5W x1.

חברת ASUS לא מסרה את צפי המחיר או הזמינות של מסך ה-ROG Strix XG27WCS.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים