מדען חוטף את עצמו למציאות מקבילה בסדרה חדשה של אפל

Dark Matter (באדיבות +Apple TV)

אפל חושפת טריילר לסדרת המד”ב החדשה “Dark Matter”, השולחת אדם למסע מתעתע במציאות מקבילה, המלמד כי כל בחירה בחיינו פותחת שער ליקום אחר לחלוטין. אך השאלה היא איזו גרסה שלנו היא הנכונה, ואם הייתה לנו הבחירה לשנות את ייעודנו – מה המחיר שהיינו מוכנים לשלם?

הסדרה עוקבת אחר ג’ייסון דסן (ג’ואל אדגרטון, “גטסבי הגדול”), פרופסור לפיסיקה באוניברסיטה בשיקגו שוויתר על עבודת מחקר מבטיחה לטובת הקמת משפחה מאושרת. לילה אחד, בעודו הולך ברחוב בדרכו הביתה, ג׳ייסון נחטף ומוצא את עצמו בגרסה מקבילה של חייו.

במציאות האחרת, חייו של ג’ייסון שונים לחלוטין. הגרסה המקבילה שלו ויתרה על המשפחה ובמקום בחרה לרדוף אחר הקריירה. בעוד הוא מנסה למצוא את דרכו הביתה לחייו הקודמים, ג’ייסון חושף את ההמצאה הקוסמית שהובילה למסע – קופסה שחורה שהוא בעצמו פיתח.

הטריילר מתחיל בהצגת החיים הלכאורה מושלמים של ג’ייסון. הוא שמח בעבודתו, נשוי באושר ואב לבן. ג’ייסון מתאר את המציאות שלו כטובה, אך בליל חטיפתו הוא מתעורר לחיים אחרים לחלוטין וכמובן שאף אחד לא מאמין לו.

Dark Matter (באדיבות +Apple TV)
Dark Matter (באדיבות +Apple TV)

ג’ייסון חוזר לביתו, אך לא מוצא שם את משפחתו ובמקום מבין כי אישה אחרת שאינו מזהה מתגוררת שם. בפאב הקבוע שלו הוא מדבר עם הברמן שטוען כי לא ראה אותו מעולם. במציאות הזו, כך ג’ייסון לומד, הוא המציא קופסה שיכולה לשגר אותו לגרסאות אחרות של חייו.

המדען מבין כי מי שחטף אותו באותו הלילה היה הוא עצמו, ומנסה לפענח מדוע הגרסה המקבילה שלו מנסה לגנוב את חייו. כעת על ג’ייסון למצוא בעזרת הקופסה את המציאות המקורית שלו ולהציל את משפחתו מהאיום של תאומו האלטרנטיבי.

הסדרה מבוססת על הספר רב המכר באותו השם מאת הסופר בלייק ברוץ’, שגם אחראי על העיבוד הטלוויזיוני. אל צוות השחקנים מצטרפים ג’ניפר קונולי (“רקוויאם לחלום”), ג’ימי סימפסון (“ווסטוורלד”), ואליס בראגה (“אני האגדה”).

הסדרה המוגבלת תכלול 9 פרקים שיעלו לאפל tv פלוס החל מה-8 במאי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים