טורנדו של אש תוקף את אוקלהומה בטריילר חדש ל”טוויסטרס”

טוויסטרס, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)

סרט האסונות “טוויסטרס” (Twisters) חושף טריילר חדש ומלא אדרנלין. עם דור חדש של רודפי סערות, הסרט מוכיח הרסני הרבה יותר מגרסת המקור מ-1996 – כולל טורנדו אחד שעולה בלהבות.

הסרט עוקב אחר קייט קופר (דייזי אדגר ג’ונס, “שירת סרטני הנהר”), רודפת סערה לשעבר שכמעט ואיבדה את חייה במפגש הרסני עם טורנדו במהלך לימודיה בקולג’, וכעת לומדת דפוסי סערה רק בכיתות לימוד בטוחות בניו יורק.

קייט מוצאת את עצמה חוזרת אל המישורים הפתוחים עם חבר שלה, ג’אווי (אנתוני ראמוס, “המילטון”) כדי לבדוק מערכת מעקב חדשה פורצת דרך. שם הם פוגשים בטיילר אוונס (גלן פאוול, “רק לא אתה”), רודף סערות וכוכב רשת, שההרפתקאותיו קנו לו קהל מעריצים ענק, והמוטו שלו הוא – כמה שיותר מסוכן, יותר טוב.

ככל שעונת הסערות מתעצמת, תופעות מפחידות שמעולם לא נראו לפני כן משתחררות, וקייט, טיילר והצוותים המתחרים שלהם מוצאים את עצמם במאבק על חייהם.

טוויסטרס, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)
טוויסטרס, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)

הטריילר מתחיל במופע רודיאו הנעצר באמצע כשכל הנוכחים מקבלים התראה בטלפונים שלהם על סופה מתקרבת. בעוד כולם מתחילים לנוס על נפשם, הטורנדו מתחיל לגבות נפשות. על אף שפרשה מהמקצוע, קייט מסכימה לצאת שוב ללב הסערה בתקווה להציל חיים – אך מבהירה כי תעניק רק שבוע אחד מזמנה עבור המשימה.

בעוד קייט מובילה צוות אינטיליגנטי המלא בחוקרים ומדענים, הצוות של טיילר לא בדיוק השלים תארים – אך מוכיח כי לפעמים הדרכים הישנות הן דווקא התורמות יותר כנגד איתני הטבע.

הסרט החדש מבטיח להשאיר אותנו חסרי נשימה ומרותקים לכסא, וללא ספק עולה מדרגה מהמקור, שמלבד השם נראה שלא מחזיק בשום קשר ממשי לסרט החדש. כוכבת אותו הסרט, הלן האנט, לא נראית מעורבת כרגע – אך תמיד יכולה להפתיע עם הופעת אורח סודית.

אל צוות השחקנים מצטרפים קירנן שיפקה (“הרפתקאותיה המצמררות של סברינה”), מורה טיירני (“הרומן”), ודיוויד קורנסווט (“הוליווד”).

“טוויסטרס” יינחת בבתי הקולנוע בישראל ביולי 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים