הוכרזו: Realme Buds Air6 – אוזניות מסננות רעשים עם עד 40 שעות שימוש

אוזניות Buds Air6 (מקור רילמי) אוזניות Buds Air6 (מקור רילמי)

רילמי (Realme) מרעננת את ליין אוזניות אלחוטיות של החברה ומציגה את אוזניות ה-Realme Buds Air6 ו-Realme Buds Air6 Pro מסננות הרעשים, התומכות בקודק ה-LHDC 5.0 להעברת שמע באיכות גבוהה ומציעות סינון רעשים בעוצמה של עד 50 דציבל וזמן שימוש ארוך של עד 40 שעות.

צמד אוזניות ה-Air6 ו-Air6 Pro הוכרז לצד מכשיר ה-Realme GT Neo6 החדש של החברה, כאשר דגם ה-Air6 הבסיסי מגיע עם דרייבר 12.4 מ”מ בודד עם ציפוי טיטניום.

אוזניות ה-Air6 Pro מגיעות כאוזניות HiFi המציעות שמע באיכות גבוהה יותר באמצעות דרייבר כפול (וופר 11 מ”מ + טוויטר 6 מ”מ) ותמיכה בסאונד היקפי (3D Spatial Sound).

מלבד זאת, שני הדגמים חולקים מספר פיצ’רים, בהם קישוריות Bluetooth 5.3 עם תמיכה בחיבור לשני מכשירים במקביל, תמיכה בקודק ה-LHDC 5.0 להעברת שמע אלחוטי באיכות גבוהה עם עמידה בתקן ה-Hi-Res Audio, סינון רעשים בעוצמה של עד 50 דציבל, זמן שיהוי נמוך של 55ms ועמידות למים ואבק בתקן IP55.

אוזניות Buds Air6 Pro (מקור רילמי)
אוזניות Buds Air6 Pro (מקור רילמי)

מבחינת זמן הסוללה, שני הדגמים יציעו עד 10 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 40 שעות שימוש עם מארז הטעינה והנשיאה שלהן ללא סינון רעשים פעיל, כאשר בהפעלת סינון הרעשים זמן השימוש יורד לעד 7.5 ו-28 שעות שימוש, בהתאמה, בדגם ה-Air6 Pro או עד 6.5 ו-26 שעות בהתאמה בדגם ה-Air6.

שני הדגמים תומכים בנוסף בטעינה מהירה המספקת 7 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

צמד אוזניות ה-Buds Air6 ו-Buds Air6 Pro החדש של רילמי זמין למכירה בסין במחירים של 269 ו-469 יואן (כ~139 ו~242 ש”ח) בהתאמה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים