מלך האופל מתקרב בעונה חדשה של “שר הטבעות: טבעות הכוח”

שר הטבעות: טבעות הכוח (באדיבות Prime Video)

הסדרה היקרה ביותר של אמזון חוזרת לעונה שניה. הרשת משחררת טריילר ל“שר הטבעות: טבעות הכוח” (Lord of the Rings: The Rings of Power), שמתקדמת למקום הרבה יותר אפל מעונתה הראשונה.

העונה הראשונה הסתיימה עם החשיפה כי הלבראנד (צ’ארלי ויקר) הוא בעצם מלך האופל סאורון, אשר היה נעדר מאז העידן הראשון ונחשב כמת. סאורון הסווה את עצמו כהלבראנד, שהפך למלך הדרום אותו כינה מורדור, וכעת אנו יודעים את זהותו האמיתית.

בטריילר, שולפת גלדריאל (מורוויד’ קלארק) את חרבה ומכינה את שותפיה לקרב, אלרונד (רוברט ארמיו), ארונדיר (אסמאעל קרוס קורדובה) ואיסילדור (מקסים בלדרי).

כעת כשכוחו של מלך האופל גדל, כל הנשמות של הארץ התיכונה נמצאות בסכנה – אך האפלה הזו גם תאחד ביניהם. לקראת סוף הטריילר אנו זוכים גם להבזק לדמותו של הזר, אשר מחזיק במטה עץ ומוכיח כאחד הקוסמים שמאכלסים בעתיד את הארץ התיכונה. בעוד אנו לא יודעים בודאות שמדובר בגנדלף, זוהי בהחלט אפשרות שהופכת סבירה יותר ויותר.

בנוסף לטריילר, אמזון שיחררה גם סרטון קצר על מאחורי הקלעים של הפקת העונה החדשה.

העונה הראשונה של “טבעות הכוח” עלתה לאמזון ב-2022, וזכתה למעל 100 מיליון צופים – מה שהפך אותה לסדרה הנצפית ביותר באמזון. כאמור, היא גם ניצבת כסדרה היקרה ביותר שהפיקה הרשת עם תו מחיר של 700 מיליון דולר, כולל העלות לרכישת הזכויות לספריו של טולקין.

מעריצי “שר הטבעות” ישמחו לשמוע גם כי באולפני וורנר הכריזו השבוע על סרט חדש שימשיך את הטרילוגיה המקורית של פיטר ג’קסון משנות ה-2000. הסרט החדש יעסוק בדמותו של גולום, בגילומו של אנדי סרקיס שגם יביים את הסרט, הצפוי להגיע לבתי הקולנוע ב-2026.

העונה השניה של “שר הטבעות: טבעות הכוח” תעלה באמזון פריים וידאו החל מה-29 באוגוסט.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים