וויל פארל וריס וויתרספון מארגנים חתונה מהגיהנום בסרט חדש

מתוך “You’re Cordially Invited” (קרדיט: Glen Wilson, באדיבות 2023 Amazon Content Services LLC)

אחרי הצלחת הסרטים “רק לא אתה” עם סידני סוויני ו“לא לוקחים קשה” עם ג’ניפר לורנס, מתבהר כי קומדיות רומנטיות מביאות הרבה יותר קהל כשהן זוכות לדירוג R למבוגרים בלבד. לדירוג הזה זוכה גם הקומדיה החדשה “You’re Cordially Invited” מבית אמזון, בכיכובם של ריס ווית’רספון ו-וויל פארל.

הסרט עוקב אחר אשה אשר מקבלת את האחריות לארגן את החתונה של אחותה ולהפוך אותה לאירוע המושלם. כאשר היא מגיעה לאתר נופש על אי פרטי בו צפויה להיערך החתונה, היא מגלה שהאתר כבר הוזמן על ידי אדם אחר, עבור חתונת בתו.

על אף ההזמנה הכפולה, שני המארגנים מסרבים לוותר ומחליטים לחלוק את האי למסיבות שלהם, מה שיגרור אסון אחר אסון ואולי אף יוביל לאהבה.

בטריילר אנו רואים את דמותה של ווית׳רספון מגיעה למלון, שם היא פוגשת בפארל והשניים מבינים כי מנהלי המלון שגו בתאריכים ושתי החתונות יאלצו להתרחש באותו הזמן. ווית׳רספון חולת השליטה בטוחה כי היא תוכל להסתדר עם המצב הבעייתי, אך פארל מוכיח כאדם בלתי אפשרי לשליטה שמאיים לזרוק את אחותה לאגם.

לאורך הטריילר אנו רואים כי כל מה שיכול להשתבש במהלך סוף השבוע ישתבש, כולל קרב אוכל עם עוגת החתונה, רציף עץ שקורס ומפיל את כולם למים, ותנין חי שמוצא דרכו למיטתם.

את הסרט כתב וביים ניקולס סטולר, יוצר סרטי “שכנים” (Neighbours) עם סת׳ רוגן ורוז ביירן – שגם אחראי לסדרת הטלוויזיה של השניים, “אפלטוני” (Platonic) באפל tv פלוס, אשר עונה שניה שלה נמצאת בהפקה בימים אלו.

אל ווית׳רספון ופארל מצטרפים בצוות השחקנים ג’רלדין ויסוואנתן (“סעי בובה”), ג’ק מקברייר (“רוק 30”), מרדית’ הנגר (“משלחת חיפוש”), ג’ימי טטרו (“חוליגן אמריקאי”), ווסלי מאן (“פאלם רויאל”), רורי סקובל (“בבילון”) וקיילה מג’יה (“תרגיע עם לארי דיוויד”).

הסרט יעלה לפריים וידאו ב-30 בינואר, 2025.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים