הוכרזו: LG TONE Free T90S – אוזניות בעלות דרייברי גרפן טהור

אוזניות TONE Free T90S (מקור LG) אוזניות TONE Free T90S (מקור LG)

חברת LG מרעננת את ליין ה-TONE Free שלה עם ה-TONE Free T90S, אוזניות TWS מסננות רעשים המגיעות עם דרייברי גרפן טהור לאיכות שמע גבוהה, שהותאמו על ידי Meridian Audio, זאת לצד תמיכה ב-Dolby Atmos ומארז נשיאה ייחודי המשלב תאורה אולטרה סגולה לחיטוי, אפשרות לשימוש במארז כמשדר אלחוטי וזמן שימוש ארוך של עד 36 שעות.

אוזניות ה-T90s מגיעות עם דרייברי גרפן (Graphene) בגודל 9.8 מ”מ, העשויים גרפן טהור (ולא ציפוי) על מנת להציע איכות שמע גבוהה, עם תמיכה בטכנולוגיית ה-Dolby Head Tracking של Dolby Atmos למעקב אחר ראש המשתמש ליצירת אפקט צליל היקפי משופר.

האוזניות מגיעות עם קישוריות Bluetooth 5.4 עדכנית ותמיכה בקודק ה-apt-X Adaptive, חיבור מהיר למכשירי אנדרואיד עם Fast Pair ותמיכה באודיו 24bit/96kHz עם Snapdragon Sound של קוואלקום.

בנוסף, וכחלק משיתוף הפעולה המתמשך בין LG ל-Meridian Audio, האוזניות כוללות אקוולייזר מותאם ושבב Meridian HSP המציע תמיכה בטכנולוגיית ה-Perfect Balance לקבלת שמע מאוזן בכל עוצמת שמע.

אוזניות TONE Free T90S (מקור LG)
אוזניות TONE Free T90S (מקור LG)

האוזניות מציעות עד 9 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 36 שעות שימוש יחד מארז הטעינה והנשיאה שלהן, התומך בטעינה מהירה, אך החברה לא ציינה זמני שימוש עם סינון רעשים או את מהירות הטעינה המהירה.

מארז הנשיאה כולל צמד פיצ’רים ייחודי בדמות טכנולוגיית ה-UVnano של LG לחיסול של 99.9% מהבקטריות באמצעות אור אולטרה סגול ואפשרות להשתמש במארז כמשדר אלחוטי לחיבור התקנים ללא בלוטות’ מובנה, לשימוש עם האוזניות באמצעות מתאם 3.5 מ”מ יעודי.

אוזניות ה-TONE Free T90S החדשות של LG יהיו זמינות למכירה במהלך חודש מאי, אך החברה לא ציינה צפי מחיר לדגם החדש.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים