בלייק לייבלי תקועה במעגל של טראומה ואהבה ב”איתנו זה נגמר”

מתוך “איתנו זה נגמר” (באדיבות פורום פילם)

בלייק לייבלי מככבת בדרמה החדשה “איתנו זה נגמר” (It Ends With Us), המשלבת בין רומנטיקה לטראומה, ועוסקת בבחירתה הגורלית של אשה שמאסה במעגל ההתעללות שהתחיל עוד עם הוריה.

הסרט מבוסס על רב המכר באותו השם מאת קולין הובר שיצא בשנת 2016, והוא מגולל את סיפורה של לילי בלום (לייבלי), אישה המתגברת על ילדות טראומטית ועומדת לפתוח פרק חדש בבוסטון ולרדוף אחר חלום חייה – לפתוח עסק משלה.

מפגש מקרי עם הנוירוכירורג המקסים קייל קינקייד (ג’סטין בלדוני, “ג׳יין הבתולה”) מצית קשר חזק, אך בעוד השניים מתאהבים, לילי מתחילה לראות צדדים ברייל המזכירים לה את מערכת היחסים של הוריה.

כשאהובה הראשון של לילי, אטלס (ברנדון סקלנר, “אמילי הפושעת”), חוזר לפתע לחייה עולה מערכת היחסים שלה עם רייל על שרטון והיא מבינה שעליה ללמוד לסמוך על עצמה כדי שתוכל לקבל החלטה בלתי אפשרית למען עתידה.

מתוך
מתוך “איתנו זה נגמר” (באדיבות פורום פילם)

הטריילר מתחיל מיד בפתיחת עסק החלומות של לילי – חנות פרחים יפהפיה שהקימה יחד עם חברתה אליסה (ג’ני סלייט, “מחלקת גנים ונוף”). הלקוח הראשון שלהן הוא רייל, אחיה של אליסה, והניצוצות בינו לבין לילי עפים מיד.

מערכת היחסים בין השניים נפלאה בהתחלה, אך ברגע אחד הכל משתנה כאשר רייל חושף את הצד האלים שבו. רייל מתנצל, אך לילי מתחילה לזהות שמדובר בדפוס התנהגות שלא מפסיק.

בדיוק אז, מגיע אטלס שמזכיר ללילי נשכחות מילדותה ומציב מראה מול מערכת היחסים הבעייתית שלה. בזכותו, תבין לילי שהיא חייבת לשבור את המעגל ולמצוא את הזוגיות שהיא ראויה לה.

בנוסף לגילומו את רייל, ג’סטין בלדוני גם יושב על כסא הבמאי. על עיבוד התסריט אמונה כריסטי הול, יוצרת הסדרה “זה מה שחסר לי עכשיו” (I’m Not Okay With This) מבית נטפליקס. סרט נוסף של הול, “Daddio” בכיכובם של שון פן ודקוטה ג’ונסון צפוי לצאת לאקרנים בארה”ב ביוני.

“איתנו זה נגמר” יינחת בבתי הקולנוע בישראל החל מה-8 באוגוסט, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים