להאלי ברי יש רק חוק אחד בסרט אימה חדש

האלי ברי מתוך “Never Let Go” (קרדיט: Liane Hentscher, באדיבות Lionsgate)

האלי ברי מככבת בטריילר לסרט האימה החדש “Never Let Go” מאת אולפני ליונסגייט, שנראה שדובק בז’אנר ה”חוק האחד” – בדומה ל“מקום שקט” בו אסור להשמיע קול ול“קופסת הציפורים”, שם צריך להישאר עם כיסוי עיניים.

הסרט עוקב אחר אם (ברי) ושני בניה התאומים אשר הגנו על עצמם במשך שנים מרוח זדונית. אך כאשר אחד הבנים מתחיל לפקפק בקיומה של הרוח המרושעת, הקשר המשפחתי שהגן עליהם נשבר והשלושה יוצאים לקרב מבעית על חייהם.

הטריילר מתחיל כאשר אחד התאומים, סמואל, מספר על משפחתו כמו סיפור אגדות – אם ובניה שתמיד נשארים בטוחים כל עוד הם לא מתרחקים מביתם. כאשר השלושה יוצאים מחוץ לכותלי הבית, הם משתמשים בחבלים הקשורים לידיהם כדי להישאר מחוברים.

לאחר מכן אנו מבינים שהעולם כפי שהיה נכחד, והשלושה גרים בבית הרעוע לבדם. על פי האם, כל מה שהרוח זקוקה לו הוא רגע אחד בו תוכל לגעת בהם מבלי שהם מחוברים לחבל – ותוכל להביא למותם. האמונה הזו הביאה לחוק המשפחתי היחיד – אף פעם לא לשחרר. אך כשסמואל נופל ומתגלגל לאורך הגבעה, הוא משתחרר מהחבל ומזמן את הרוח מיד.

סמואל חוזר לחיק המשפחה, אך מתחיל לנסות לשכנע את אחיו נולאן כי החוק של האם אינו אמיתי מאחר והוא שרד. כעת אנחנו, יחד עם נולאן, מתחילים לתהות האם הרוח הרעה השתלטה על סמואל וגורמת לו לשקר – או שמא האם מחביאה סוד על העולם שאינה רוצה שידעו?

פוסטר לסרט Never Let Go
באדיבות Lionsgate

הסרט מגיע מאת הבמאי אלכסנדר אזה (“גבעת הפחד”). אל צוות השחקנים מצטרפים מתיו קווין אנדרסון (“משרד פינתי”), סטפני לוין (“מיליון דברים קטנים”), אנתוני ג’נקינס (“הצד האפל של פלורידה”) ופרסי דגס הרביעי – שאם שמו נשמע לכם מוכר, הסיבה היא שהוא בנו של פרסי דגס השלישי, שכיכב כוואלס בסדרה “ורוניקה מארס”.

הסרט צפוי להגיע לבתי הקולנוע בארה”ב ב-27 בספטמבר. טרם ידוע האם נרכש להפצה בישראל.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים