שואב ה-Dreame X40 Ultra הרובוטי מגיע לישראל

שואב ה-Dreame X40 Ultra הרובוטי (מקור Dreame)

חברת Dreame משיקה באמצעות קבוצת קריסטלינו, יבואנית החברה בישראל, את שואב האבק הרובוטי המקרצף Dreame X40 Ultra.

השואב הרובוטי החדש והחזק ביותר של החברה מציע עוצמת שאיבה של 12,000PA ותחנת עגינה המשלבת מיכל ריקון פסולת מובנה, אותו יש להחליף פעם ב-75 ימים, ומיכלי מים למילוי מחדש של השואב ללא התערבות המשתמש.

שואב ה-X40 Ultra החדש מחליף כצפוי את דגם ה-X30 Ultra הקודם של החברה ומציע יכולת עבודה במצב שאיבה, שטיפה ושאיבה עם שטיפה בו זמנית לשילוב בין ניקוי יבש של לכלוך וניקוי רטוב של הרצפה באמצעות צמד דיסקיות קרצוף, שיכולות להתרומם על מנת לעבר מכשולים שונים.

השואב מגיע עם זרוע קרצוף ומברשת צד בעלי יכולת יכולת תנועה המאפשרים ניקוי צמוד לקיר ומתחת לרהיטים נמוכים.

שואב ה-Dreame X40 Ultra הרובוטי (מקור Dreame)
שואב ה-Dreame X40 Ultra הרובוטי (מקור Dreame)

הוא מספק עוצמת שאיבה חזקה במיוחד של 12,000PA, ההופכת אותו לשואב החזק בעולם לדברי החברה.

השואב עצמו כולל מיכל פסולת בקיבולת 300 מ”ל ומיכל מים בנפח 80 מ”ל, המיועד להרטבת פדי הניקוי שלו במצב השטיפה.

השואב משתמש במערכת בינה מלאכותית ובמצלמת RGB מובנה על מנת למפות את הבית לניקוי חכם יותר, תוך הימנעות ממכשולים ויכולת מעבר מעל מכשולים בגובה 22 מ”מ, כאשר סוללת ה-6400mAh מספיקה לעד 3.5 שעות עבודה וניקוי שטח של עד 300 מ”ר.

זרוע קרצוף ומברשת צד יעודיים לניקוי פינות ומתחת לרהיטים (מקור Dreame)
זרוע קרצוף ומברשת צד יעודיים לניקוי פינות ומתחת לרהיטים (מקור Dreame)

כחלק מהערכה שלו, שואב ה-X40 Ultra מגיע עם תחנת עגינה המשמשת לטעינת השואב, אך גם עם מערכת לריקון מיכל הפסולת שלו לשקית האבק המובנה בנפח של 3.2 ליטר, אותה ניתן לרוקן פעם ב-75 ימים לדברי החברה.

תחנת העגינה דואגת גם לניקוי וייבוש פדי הניקוי של השואב בטמפרטורה של 70 מעלות לפני השימוש הבא למניעת טחב והצטברות חיידקים, כאשר צמד מיכלי מים מובנה (4 ליטר נקי ו-4.5 ליטר מלוכלך) מיועד להחלפת המים בשואב עצמו להמשך ניקוי רטוב ואף להוספת חומר ניקוי באופן אוטומטי.

שואב האבק הרובוטי X40 Ultra החדש של Dreame זמין למכירה בארץ במחיר של 5790 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים