חברת yes משיקה אפליקציית תוכן חדשה ברוסית

yes+ MIR (קרדיט: yes) yes+ MIR (קרדיט: yes)

חברת yes מזמינה את לקוחות +yes ליהנות מאפליקציית תוכן חדשה לדוברי רוסית, שתציע עשרות ערוצים נוספים, כמו גם ספריית VOD ענקית עם תכנים שיתעדכנו באופן שוטף.

האפליקציה, שזוכה לשם yes+ MIR, תכלול סדרות, סרטים, דוקו, תכני ילדים, ספורט, הצגות תיאטרון ומוזיקה – כולם מתורגמים או מדובבים לרוסית.

האפליקציה תכלול למעלה מ-50 ערוצים במגוון ז׳אנרים ברוסית, אוקראינית, גיאורגית ועוד. בין הערוצים הבולטים ניתן למצוא את Kvartal TV, Bridge TV Russkiy Hit, RTVI RETRO, ,Smaylik Ocean TV ועוד.

השירות החדש מצטרף ל-4 ערוצי הסרטים המתורגמים ומדובבים לרוסית שקיימים כבר היום ללקוחות yes. ב-VOD לבד זמינים כ-2000 סרטים חינמיים ברוסית, וכן שני ערוצי סדרות בהן כ-600 עונות טלוויזיוניות ו-700 תכני דוקו מתורגמים.

מנויים שיתעניינו להצטרף ל-yes+ MIR יוכלו לבחור בין שתי סוגי חבילות:

  • חבילת בסיס הכוללת את 50 הערוצים וספריית ה-VOD, בעלות של 39.90 שקלים לחודש
  • חבילת פרימיום הכוללת שלושה ערוצים נוספים בעלות של 49.90 שקלים לחודש.

אל השירות יוכלו להצטרף לקוחות +yes בעלי ממיר Android TV, דרך הממשק, אתר האינטרנט של yes או באמצעות שירות הלקוחות. הנרשמים כעת יזכו להטבה של 3 חודשים בחינם.

ממשק yes+ MIR (קרדיט: yes)
ממשק yes+ MIR (קרדיט: yes)

גם מי שלא יחליט להצטרף למסלול החדש יוכל ליהנות משדרוג נוסף של +yes, שכן הממשק מעתה יתמוך גם בשפות רוסית ואנגלית.

לקוחות השירות יוכלו כעת להגדיר את שפת הממשק הרצויה מבין 3 השפות (עברית, אנגלית ורוסית) דרך כניסה להגדרות > העדפות ממשק > הגדרות שפה > שפת ממשק – ושם לבחור את השפה הרצויה.

השקת שירות yes+ MIR, ממשיכה המהלך של החברה למעבר משידורים בלוויין לשידורי על גבי האינטרנט.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים