ניסאן ג’וק ההיברידית הצהובה מגיעה לארץ במחיר של החל מ-158,990 ש”ח

רכב הג'וק ההברידי (מקור ניסאן) רכב הג’וק ההברידי (מקור ניסאן)

חברת ניסאן (Nissan) היפנית השיקה בארץ את ה-JUKE (“ג’וק”) באמצעות פריסבי (freesbe), יבואנית ניסאן בישראל.

הגרסה החדשה והמעודכנת לרכב הקרוסאובר המוכר של החברה תהיה זמינה שוב בצבע הצהוב הפופולרי של החברה, דגם המגיע עם מנוע היברידי בהספק של 143 כ”ס ותג מחיר של החל מ-158,990 ש”ח.

עיצוב

הג’וק ההיברידית החדשה מגיעה עם מתיחת פנים קלה בעיצוב החיצוני של הרכב לעומת הדור הקודם, כאשר החברה החזירה את הצבע הצהוב לו חיכו אנשים רבים.

את הרכב יהיה ניתן להשיג את הדגם בגימור Tech-Acenta או Tech-Acenta TT, צמד גימורים דומה למדי עם הבדלים בעיצוב לטובת דגם ה-TT, בהם צבע רכב דו-גווני, שימוש בחישוקי 19 אינץ’ (במקום 17 אינץ’) ותוספת של פנסי ערפל.

רכב הג'וק ההברידי (מקור ניסאן)
רכב הג’וק ההברידי (מקור ניסאן)

שינוי עיצובי גדול יותר מגיע בתוך הרכב, עם לוח מכוונים דיגיטלי חדש בגודל 12.3 אינץ’ המגיע עם אפשרות לבחירת מספר ערכות נושא שונות ומסך מולטימדיה בגודל דומה, הכולל תמיכה ב-Android Auto של גוגל ו-Car Play של גוגל, לצד פיצ’רים נוספים דוגמת מערך של 6 רמקולים, משטח טעינה אלחוטי לסלולר ועוד.

מפרט טכני

דגם הג’וק החדש מגיע באורך של 4,210 מ”מ עם בסיס גלגלים של 2,636 מ”מ ומרווח גחון של 184 מ”מ, כאשר הוא כולל תא מטען בנפח של 354 ליטר במצב רגיל או 734 ליטר בקיפול המושבים האחוריים.

מתחת למכסה אפשר למצוא מנוע היברידי (249V) בהספק משולב של 143 כ”ס. שילוב בין מנוע בנזין HR16 בנפח 1.6 ליטר עם הספק של 94 כ”ס ומנוע 5DH חשמלי בהספק של 49 כ”ס, המסוגלים להאיץ את הרכב מ-0 ל-100 קמ”ש בתוך 10.1 שניות עם מהירות מקסימלית של 166 קמ”ש, כאשר הוא מציע צריכת דלק משולבת (WLTP) של 20.8 ק”מ לליטר בסיוע סוללת 1.25 קווט”ש.

מת’יו וויבר, סגן נשיא ניסאן דיזיין אירופה, אמר:

ג’וק הוא בן המשפחה הנועז והבטוח בעצמו של ניסאן. במשך שנים הסיבה העיקרית לרכישה הייתה העיצוב שלו – הלקוחות אוהבים את הסגנון והאישיות האסרטיבית שלו. ה-Juke החדש הרבה יותר ממוקד נהג ועמוס בטכנולוגיה.

אמיר בלכר, מנכ”ל ניסאן בפריסבי, אמר:

לאחר תקופה ארוכה של מלאי מוגבל למכונית המבוקשת והאהובה, אנחנו שמחים לחזור עם ג’וק עדכני ומחודש, המציע גם את הגרסה ההיברידית המעוצבת והמשתלמת בקטגוריה, וחשוב לא פחות: איכות תכנון והרכבה גבוהה במיוחד, כפי שרק ניסאן יודעת. זה נכון, הג’וק הוא אייקון עיצובי נועז ובולט, אבל מאחורי החזות יש מכונית מתקדמת, בטוחה ואיכותית במיוחד, איכות ניסאן.

מחירים

רכב ה-Juke ההיברידי החדש זמין למכירה בגימור Acenta Tech או Acenta Tech TT עם תג מחיר של 158,990 ו-163,990 ש”ח, בהתאמה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים