אוזניות ה-Marshall Minor IV ו-Marshall Major V מגיעות לישראל

אוזניות ה-Marshall Minor IV ו-Marshall Major V (מקור מרשל) אוזניות ה-Marshall Minor IV ו-Marshall Major V (מקור מרשל)

מרשל (Marshall), המוכרת יותר בזכות מערכות ההגברה והרמקולים, משיקה את אוזניות ה-TWS הזעירות Marshall Minor IV ואת אוזניות הקשת Marshall Major V בארץ באמצעות חברת S&T, היבואנית הרשמית של מוצרי Marshall בישראל.

האוזניות מגיעות ללא סינון רעשים, אך מציעות איכות סאונד גבוהה לצד זמן שימוש ארוך העומד על למעלה מ-30 ו-100 שעות, בהתאמה.

צמד אוזניות ה-Minor IV ו-Major V החדש של מרשל מחליף את דגמי ה- Minor III ו-Major IV הקודמים של החברה, כאשר הם מגיעים עם חתימת הסאונד האיקונית של מרשל עם טרבל משופר ומיקרופונים טובים יותר לעומת הדור הקודם לאיכות שיחה טובה יותר ועיצוב “ירוק” ובריא יותר לסביבה, עם שימוש בחומרים ממוחזרים.

אוזניות ה-Marshall Major V

אוזניות ה-Major V החדשות שומרות על העיצוב המתקפל של הדור הקודם, כאשר הן מגיעות עם דרייברי 40 מ”מ משופרים המציעים רגישות גבוהה יותר לצד קישוריות Bluetooth 5.3 LE מעודכנת עם תמיכה בחיבור למספר מכשירים בו זמנית (Multipoint) וכפתור M חדש ורב שימושי, המיועד להפעיל את פיצ’ר ה-Spotify Tap בתור ברירת מחדל.

מבחינת זמן הסוללה שלהן, אוזניות ה-Major V יציעו למעלה מ-100 שעות שימוש בטעינה בודדת, כאשר הן תומכות בטעינה אלחוטית ובטעינה מהירה, המספקת לא פחות מ-15 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות ה-Marshall Major V (מקור מרשל)
אוזניות ה-Marshall Major V (מקור מרשל)

אוזניות ה-Marshall Minor IV

אוזניות ה-Minor IV החדשות מגיעות עם דרייברי 12 מ”מ, קישוריות Bluetooth 5.3 LE ותמיכה בחיבור לשני מכשירים (Multipoint), בדומה לדגם ה-Major, לצד עמידות להשפרצות מים בתקן IPX4, כאשר בניגוד לדור הקוד, הגרסה החדשה מוסיפה אפשרות שליטה על עוצמת השמע דרך פקדי המגע.

מבחינת זמן הסוללה שלהן, אוזניות ה-Minor IV יציעו עד 7 שעות שימוש בטעינה אחת ויותר מ-30 שעות שימוש יחד עם מארז הטעינה והנשיאה שלהן, כאשר הן תומכות בטעינה אלחוטית ובטעינה מהירה, המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות ה-Marshall Minor IV (מקור מרשל)
אוזניות ה-Marshall Minor IV (מקור מרשל)

מחירים

אוזניות ה-Marshall Minor IV ו-Marshall Major V החדשות של מרשל זמינות למכירה בארץ במחיר של 679 ו-899 ש”ח, בהתאמה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים