אסוס חושפת מסך מחשב 4K חכם עם Google TV

מסך ZenScreen Smart MS27UC (מקור אסוס) מסך ZenScreen Smart MS27UC (מקור אסוס)

אסוס (Asus) הכריזה על ZenScreen Smart MS27UC, מסך המחשב החכם הראשון של החברה המגיע בגודל של 27 אינץ’ וברזולוציית 4K UHD, המשלב את מערכת ה-Google TV של גוגל, המאפשרת לו לפעול בצורה עצמאית כטלוויזיה חכמה עם שירותי סטרימינג שונים.

מסך ה-MS27UC החדש של ASUS מגיע כדגם מתחרה לדגמי ה-Smart Monitor של סמסונג ו-MyView Smart Monitor של LG, כאשר במקום מערכות ה-Tizen ו-WebOS היעודיות שלהן, ASUS בחרה להשתמש במערכת ה-Google TV, המוכרת יותר מתחום הטלוויזיות החכמות, זו מאפשרת הפעלת שירותי סטרימינג שונים כמו נטפליקס, יוטיוב, דיסני פלוס ועוד.

המסך מגיע עם פאנל IPS בגודל 27 אינץ’ וברזולוציית 4K UHD. הוא עומד ב-99% מתקן הצבעים sRGB ומשלב צמד רמקולי Harman Kardon בעוצמה של 5W לשימוש בו כטלוויזיה ללא צורך ברמקולים חיצוניים.

מבחינת הקישוריו, לצד תמיכה ב-WiFi ו-Bluetooth עם יכולת שידור אלחוטי מהסלולר, המסך מגיע עם צמד חיבורי HDMI ו-DisplayPort לצד חיבור USB-C בודד, המאפשר הטענה של מחשבים ניידים תומכים בהספק של 90W לצד היכולת להעברת וידאו.

מסך ZenScreen Smart MS27UC (מקור אסוס)
מסך ZenScreen Smart MS27UC (מקור אסוס)

מפרט טכני: ASUS ZenScreen Smart MS27UC

  • מערכת הפעלה – Google TV (מבוסס אנדרואיד 11)
  • גודל –  27 אינץ’ ביחס 16:9.
  • פאנל – IPS ברזולוציית 4K UHD של 3840×2160.
  • תדר רענון – 60Hz.
  • תקני צבע – sRGB 99% .
  • רמקולים – צמד רמקולי Harman Kardon בעוצמה של 5W.
  • חיבורים –  HDMI 2.0 x1, DisplayPort 1.4 x1 ו-USB-C 90W x1.

חברת ASUS לא מסרה את צפי הזמינות או המחיר של מסך ה-ZenScreen Smart MS27UC החדש.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים