מיטב הכרזות המשחקים מ-Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Forward 2023

אחרי אירוע ההכרזות של מיקרוסופט, גם יוביסופט הגיעה לשבוע Summer Game Fest עם אירוע משלה, בו הציעה את מרכולתה לשנה הקרובה. בין השאר ראינו מבט רחב יותר ל-Assassin’s Creed החדש, שלל חדשות מעולם “הנסיך הפרסי”, גרסה תלת מימדית מרשימה של “מונופול”, הצצה נרחבת למשחק העולם הפתוח של “מלחמת הכוכבים” ופרק חדש של “אווטאר”.

איגדנו עבורכם את החדשות הגדולות ביותר מן האירוע:

עוד טעימה מ-Assassin’s Creed: Shadows

רק אתמול שיתפה מיקרוסופט טריילר חדש למשחק הבא בסדרת Assassin’s Creed, וכעת יוביסופט מוסיפים לחגיגה עם מבט מעמיק יותר למשחקיות.

בסרטון בן 13 דקות, נוכל לראות רגעים שלמים מהמשחק, ביניהם את הדמויות חוקרות את העיר היפנית פוקושימה, דרך לחימת הסמוראי של יאסוקה, צורת ההתגנבויות של נאווה ומעט מהעולם הפתוח של המשחק.

המשחק יגיע ב-15 בנובמבר ל-Xbox, פלייסטיישן 5 ו-PC.

אווטאר: Frontiers of Pandora בפרק חדש

המשחק מעולמו הקולנועי של ג’יימס קמרון חושף את ההרחבה הבאה, התיקרא The Sky Breaker, ובה איום חדש על שבטי הנאבי מגיע מהשמיים, בעוד הם חוגגים את פסטיבל המשחקים שלהם.

הפרק יגיע החל מה-16 ביולי.

Star Wars: Outlaws

משחק העולם הפתוח הראשון של “מלחמת הכוכבים” חושף וידאו ארוך של המשחקיות, בליוויו של במאי המשחק ג׳ון ביורלינג. המשחק מתרחש בין אירועי “האימפריה מכה שנית” ו”שובו של הג׳דיי”, ובו נחקור מקומות מוכרים וחדשים בגלקסיה, דרך עיניו של דמות מקורית בשם קיי וס.

הנסיך הפרסי מתעדכן פעמיים

עדכון חדש למשחק The Lost Crown מגיע בדמות “Divine Trials” – הרחבה שתוסיף 22 אתגרים חדשים שיבחנו את מיומנות השחקן.

בין אם פאזלים, אתגרי לחימה או קרבות בוס חדשים – המשימות יילכו ויהפכו קשות יותר ככל שיתקדמו. כמו כן, נזכה לראות תלבושות ואביזרים חדשים לזכייה.

העדכון יגיע לכל הפלטפורמות בספטמבר.

בנוסף, גם משחק הפלטפורמה בדו-מימד, The Rogue Prince of Persia מקבל עדכון בשם Temple of Fire עם אתגרים, אויבים ומלכודות חדשות.

ועוד קצת מהנסיך הפרסי

בנוסף לעדכונים, יוביסופט מעדכנת גם על המשחק החדש בסדרה, The Sands of Time. המשחק עדיין נמצא בפיתוח, וכרגע חושף רק טיזר קצרצר בן 30 שניות, אך מבטיח לקחת השראה מהמשחק המקורי ולהיות נוסטלגי במיוחד למעריצים.

המשחק צפוי לצאת במהלך 2026.

מונופול כפי שטרם ראיתם

משחק הקופסה האהוב מגיע בגרסה חדשה ומשופרת, שתהפוך את החוויה למוחשית במיוחד. בעוד השחקן ינסה להשתלט על הלוח ולהפוך למונופול, יוכל גם לראות את השכונה קמה לתחייה וגדלה לנגד עיניו בגרפיקה מרשימה.

המשחק מגיע כחלק מחגיגות 90 שנה למשחק המקורי, והוא צפוי לצאת בספטמבר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים