הוכרזו: DJI Amflow PL – אופני הרים חשמליים ראשונים של יצרנית הרחפנים

אופני ה-Amflow PL (מקור Amflow) אופני ה-Amflow PL (מקור Amflow)

חברת DJI הסינית, המוכרת במיוחד בזכות הרחפנים ופתרונות הצילום שלה, הציגה בתערוכת Eurobike 2024 המתקיימת בימים אלו בגרמניה את Amflow PL, אופני ההרים החשמליים (eMTB) הראשונים של החברה ממותג Amflow החדש.

האופניים משלבים את מערכת ההינע החשמלית Avinox של DJI, המציעה הספק מקסימלי של עד 1000W ועד 120Nm מומנט עם טווח נסיעה של עד 157 ק”מ.

בזמן שהספקנו להתרגל לזמינות הגבוהה של המותגים הסיניים השונים בתחום הרכב, הדבר אינו שונה במיוחד בתחום האופניים החשמליים, אך בניגוד לאופניים רגילים, ה-Amflow PL של DJI נועדו להתחרות בשוק הפרימיום ולספק חווית רכיבה משופרת למשתמשים גם בהרים, ולא מיועדים רק לרכיבה עירונית.

ה-Amflow PL מגיעים כאופני הרים עם שיכוך מלא עם שלדת קרבון (סיבי פחמן) קלה במיוחד במשקל של 2.27 ק”ג, המביאה את משקל האופניים הכולל ל-19.2 ק”ג, כאשר החברה לא חסכה על הציוד הטכני ששולב באופניים, המגיעים עם גלגלי 29 אינץ’ אך תואמים גם לגלגלי 27.5 אינץ’.

בין הפיצ’רים השונים אפשר למצוא בולם FOX Float אחורי, מזלג FOX 36 Performance קדמי, תמסורת SRAM, מעצורי Magura ועוד.

אופני ה-Amflow PL (מקור Amflow)
אופני ה-Amflow PL (מקור Amflow)

DJI Avinox

החלק החשוב באופניים החדשים הוא מערכת ההנעה החשמלית Avinox של DJI, המגיעה כפלטפורמה שלמה הכוללת גם מסך OLED צבעוני בגודל 2 אינץ’ להצגת מידע מגוון על הרכיבה והגדרות המערכת, שני בקרים אלחוטיים ואפשרות להפעלה דרך המכשיר הסלולרי.

המערכת תציע שישה מצבי נסיעה שונים: אוטומטי, אקו, שביל, טורבו ובוסט לקבלת מקסימום ביצועים או טווח, עם פיצ’רים חכמים כמו “סיוע הליכה” (Walk Assist), “סיוע בתחילת עליה” (Hill Start Assist) ועוד.

המשתמשים יוכלו לבחור בין סוללת 800Wh או 600Wh לטווח נסיעה של 157 ו-117 ק”מ, בהתאמה, כאשר המערכת תתמוך בטעינת GaN 508W מהירה במיוחד, המציעה טעינה מ-0% ל-75% בתוך שעה וחצי.

מערכת ההינע Avinox (מקור DJI)
מערכת ההינע Avinox (מקור DJI)

זמינות ומחיר

בעוד ש-DJI לא פרסמה באופן רשמי צפי זמינות או מחירים לאופני ה-Amflow PL, הצפי הנוכחי מדבר על זמינות האופניים במהלך הרבעון האחרון של 2024 עם תג מחיר של החל מ-7000 אירו (כ~28371 ש”ח).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים