ג’ון סינה מגן על זוכת הלוטו הנרדפת בקומדיית אקשן חדשה

ג’ון סינה ואקוופינה מתוך “Jackpot” (באדיבות AMAZON MGM STUDIOS)

מי שגדל בשנות ה-90 והעריץ את הסדרה “גולשים בזמן” ודאי זוכר את הפרק המפורסם בו החבורה הגיעה לעולם שבו הגרלת לוטו הופכת אותם לעשירים – אך המחיר שעליהם לשלם הוא הוצאתם להורג. לא ברור האם בפריים וידאו של אמזון צפו בסדרה הזו או לא, אך קומדיית הפשע החדשה שלהם בהחלט מזכירה את הפרק.

החברה שיחררה טריילר ל“Jackpot” בכיכובם של אקוופינה (“עשיר בהפתעה”) וג’ון סינה (“פיסמייקר”), קומדיה המתרחשת בשנת 2030 ועוקבת אחר שחקנית חובבנית בשם קייטי שזוכה בלוטו בפרס של מיליארדים. אך בעתיד, ההגרלה מגיעה עם אותיות קטנות וקטלניות.

על פי החוקים, מותר לצוד את זוכת הפרס עד שקיעת החמה של אותו היום, ומי שהורג אותה מקבל את הפרס במקומה.

על חייה ינסה להגן סוכן בשם נואל קסידי (סינה), שאם יצליח לשמור עליה בהצלחה – יזכה לנתח מהכסף. מלבד כל מי שחומד את הפרס ויוצא לחסל את קייטי, השניים יתמודדו גם מול סוכן אחר בגילומו של סימו ליו (“שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות”) שרוצה את הכסף לעצמו.

אקוופינה מתוך
אקוופינה מתוך “Jackpot” (באדיבות AMAZON MGM STUDIOS)

הטריילר מתחיל עם הגעתה של קייטי ללוס אנג’לס בתקווה להפוך לשחקנית מפורסמת. כשהיא מגיעה לאודישן, היא מגלה שהיא בולטת לרעה ליד כל כפילות הברבי הבלונדיניות שגם רוצות את התפקיד. כשהיא יוצאת מהאודישן היא מבינה שהיא הוכרזה כזוכה החדשה ביותר בלוטו האכזרי, וכל הברביות מיד מנסות לחסלה בשביל הפרס.

הסוכן שנשלח להגן עליה מסביר לה כי כל מי שמילא כרטיס והפסיד יכול כעת לרצוח אותה באופן חוקי. מסתבר כי אלו פשוט חוקי הלוטו בקליפורניה, וקייטי לא קראה את החוזה עליו חתמה כשמילאה את הכרטיס.

את הסרט כתב תסריטאי משחקי הוידאו רוב יסקומב, שאחראי על משחקים כמו Farpointe, The Twilight Zone, The Invisible Hours ועוד. על כסא הבמאי יושב פול פיג (“מסיבת רווקות”).

אל צוות השחקנים מצטרפים איידן מאיירי (“The Afterparty”), שון וויליאם סקוט (“אמריקן פאי”) ומורי היל (“מישהו איפשהו”).

הסרט “Jackpot” יינחת בפריים וידאו ב-15 באוגוסט.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים