גימבל ה-Insta360 Flow Pro מציע תמיכה בטכנולוגיית ה-DockKit של אפל

גימבל Insta360 Flow Pro (מקור Insta360)

חברת Insta360, המציעה מגוון מצלמות אקסטרים וצילום ב-360 מעלות, הכריזה על Insta360 Flow Pro, גימבל סלולרי יעודי הכולל מוט סלפי מובנה וחצובה לצילום חכם ואוטומטי העוקב אחרי המשתמש, יחד עם תמיכה חדשה בטכנולוגיית ה-DockKit של אפל, המאפשרת לעקוב עם הגיבל אחר המשתמש ולהשאיר אותו במרכז התמונה במגוון רחב של יישומים, בהם אפליקציית הצילום של אפל עצמה.

ה-Insta360 Flow Pro החדש מציע שילוב קומפקטי ומתקפל בין גימבל, חצובה ומקל סלפי, בדומה ל-Osmo Mobile 6 המתחרה של DJI, עם יתרון משמעותי במיוחד בעבור משתמשי האייפון בדמות תמיכה בפיצ’ר ה-DockKit של אפל עם חיבור מהיר בלחיצה אחת באייפון.

הטכנולוגיה נועדה לחבר בין האייפון ל”מעמדים ממונעים” (motorized stands) דוגמת ה-Flow Pro ולאפשר מעקב אחר אובייקטים במגוון רחב של אפליקציות ולא רק בזו היעודית של היצרן.

הדגם החדש מתבסס למעשה על מוט ה-Insta360 Flow הקיים של החברה עם עיצוב מתקפל דומה, הכולל מוט סלפי הנפתח לגודל מירבי של 215 מ”מ וחצובה מובנית בחלק התחתון להעמדת הגימבל, בתוספת תאורת לד מובנית המשמשת לסימון כי המעקב האוטומטי פעיל ומנוע משופר המסוגל לסובב את המכשיר סיבוב של 360º למעקב משופר אחר המשתמש.

גימבל Insta360 Flow Pro (מקור Insta360)
גימבל Insta360 Flow Pro (מקור Insta360)

השליטה במוט מתבצעת באמצעות בקר פיזי וכפתור לחיץ הנמצאים על המוט לצד היכולת לשלוט במוט באמצעות האפליקציה היעודית, עם פיצ’רי צילום אוטומטיים דוגמת Deep Track 3.0, העוקב אחר המשתמש או בעלי חיים באמצעות בינה מלאכותית ומגוון מצבי צילום חכמים דוגמת TimeShifts, Hollywood Dolly Zoom, Motion ו-Timelapses.

הגימבל החדש מגיע במשקל של 366 גרם עם סוללת 2900mAh המציעה זמן שימוש של עד 10 שעות (בניגוד לעד 12 בדגם הרגיל), בה ניתן להשתמש בם בתור “סוללה ניידת” ולהטעין את המכשיר הסלולרי במידת הצורך.

גימבל ה-Insta360 Flow Pro החדש זמין למכירה במחיר של 149 דולר (כ~546 ש”ח).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים