מארק וולברג מטיס אותנו לאבדון במותחן אקשן חדש

טיסה מסוכנת, פוסטר (באדיבות Lionsgate)

מארק וולברג מככב במותחן האקשן האווירי החדש “טיסה מסוכנת” (Flight Risk), מאת מל גיבסון, שחוזר לכסא הבמאי אחרי היעדרות של שמונה שנים, מאז סרטו הקודם “הסרבן” (Hacksaw Ridge) מ-2016.

וולברג מגלם טייס הנשלח לבצע טיסה מבצעית בה יטיס שוטרת אווירית (מישל דוקרי, “דאונטון אבי”) המלווה אסיר (טופר גרייס, “מופע שנות ה-70”) למשפט שלו. כאשר הם חוצים את הרי אלסקה, המתח בין הנוסעים גובר והאמון נבחן כשהם מבינים שאף אחד מהם אינו כפי שנראה לעין.

בטריילר מברך הטייס את סֶגֶן האריס לטיסה, וגורס כי מדובר ביום מושלם לטוס בו מבחינת מזג האוויר. הטייס לומד כי הנוסע אותו היא מלווה הוא עד שאמור לעזור להרשיע משפחת פשע במשפט בניו יורק.

באוויר, הטייס שם לב כי השוטרת לחוצה למדי ונראה כי היא מסתירה משהו. אך גם היא שמה לב שהוא מלא פציעות מדממות והוא בהחלט לא מי שהוא אומר שהוא. כשהאסיר מוצא על הריצפה את תעודת הטיסה של הטייס, הסוד נחשף – הטייס אינו מי שהיה אמור להטיס אותם, והוא ממהר לתקוף את השוטרת והעד.

כפי שמתברר, הטייס הוא רוצח שעובד עבור משפחת הפשע אשר רוצה לחסל את האסיר לפני שהוא מעיד נגדה. כשהשוטרת מצליחה לאזוק את הרוצח, היא חייבת להבין כיצד להמשיך להטיס את המטוס תוך שהיא מתחמקת מהתקפותיו האלימות וממטוס אחר אשר נשלח ליירט אותם.

טיסה מסוכנת, פוסטר (באדיבות Lionsgate)
טיסה מסוכנת, פוסטר (באדיבות Lionsgate)

הסרט מהווה את שיתוף הפעולה השלישי בין וולברג וגיבסון, שעבדו יחד גם בסרטים “גבר גבר 2” (Daddy’s Home 2) ו“האב סטו” (Father Stu). עם זאת, המותחן החדש יהווה את הפעם הראשונה בה גיבסון מביים את וולברג.

“טיסה מסוכנת” יינחת בבתי הקולנוע בישראל ב-28 בנובמבר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים