שמועה: סמסונג עתידה לחשוף מסך Full HD Super AMOLED בתערוכת CES הקרובה

| יום שישי, 16 בנובמבר 2012, 14:07 | טלוויזיות, סלולר

מקור קוראני, הטוען כי הוא מקבל את המידע מבכירים בסמסונג, מדווח כי החברה מתכננת לחשוף במהלך תערוכת CES מסך Full HD Super AMOLED בגודל של 5 אינץ’. מקורות קוראנים אחרים חשפו כבר בעבר כי סמסונג שוקדת על פיתוח מסך Full HD Super AMOLED, אך כעת אנחנו מקבלים גם נתונים אודות גודלו הפיזי.

כפי שאתם בוודאי מבינים, לא סתם נבחר גודלו של המסך להיות 5 אינץ’ – הרי מדובר במגמה חדשה בעולם הסלולר להגדיל את מסכי הסמארטפונים למקסימום אפשרי במסגרת הגבולות הפיזיים האופיניים למכשירים מסוג זה. מתחרותיה של סמסונג בשוק המסכים הן בעיקר חברת LG ו-Sharp, כאשר כל אחת מהן הציגה בפני עצמה את הפיתוח האחרון שלה בתחום המסכים. LG הציגה לא מזמן מסך בגודל 5 אינץ’ בעל רזולוציה של 1080p וצפיפות פיקסלים של 440ppi. גם חברת Sharp הציגה מסך מתקדם משלה המיוצר בטכנלוגיית IGZO שכבר ניתן למצוא היום במכשיר ה-Sharp Aquos Phone SH930W.

עוד טענה של המקור הקוראני היא שהנהלת סמסונג דרשה כי המסך בעל הרזולוציה הגדולה יהיה מסוג AMOLED ולא מסוג LCD כפי שנוהגות לעשות יתר החברות בתקופה האחרונה. בסמוך למועד בו צפויה סמסונג להכניס את המסכים החדשים לייצור המוני בחודש אפריל, היא צפויה גם לחשוף את מכשיר ה-Galaxy S IV (הרביעי לסדרת Galaxy S היוקרתית), כך שאנחנו נוטים להאמין כי הוא יצויד במסך המתקדם בעל רזולוציית ה-FHD.

לא עבר הרבה זמן מאז שחשבנו כי 4.3 אינץ’ הוא הגודל המקסימאלי עבור הסמארטפון, אך עם ההכרזה של מכשיר ה-HTC Droid DNA ודליפתו לרשת של מכשיר ה- Sony Yuga, אין כל ספק שעולם הסלולר צועד לעבר מסכים גדולים ואיכותיים הרבה יותר.

(מקור – PhoneArena)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות