האם מכשיר הנקסוס 5 נחשף לראשונה בוידאו של גוגל?

| יום רביעי, 4 בספטמבר 2013, 09:22 | סלולר

nexus5-mistakeבאופן די מפתיע, חשפה אתמול חברת גוגל את שמה של הגרסה הבאה למערכת ההפעלה הניידת אנדרואיד – KitKat 4.4. ההודעה עצמה הגיעה אתמול בערב מסונדאר פיצ'אי, ראש חטיבת האנדרואיד בגוגל, שסיפר בעמוד הגוגל+ שלו כי על המדשאה המפורסמת בקמפוס החברה במאונטיין ויו חיכה לו בוקר אחד פסל מאד מתוק של הממתק הפופולארי קיט-קט מבית נסטלה. בחלוף השעות פורסמו קמפיינים נוספים של גוגל בנוגע לשם החדש, כשאחד מהם הוא קטע הוידאו המסורתי של הצבת הפסל.

קטע הוידאו החדש לא היה שונה מידי מקודמיו: משאית, סבלים, עובדים שמחכים בציפיה וכמובן המון שוקולדים על חשבון הבית. באחת הסצינות לעומת זאת, בחציו השני של הוידאו, קורה משהו מעניין מאד – עובד גוגל מצלם את המתרחש באמצעות מכשיר לא מוכר שעל גבו מופיעה המילה Nexus. שתי השניות הקצרות בהן נראה המכשיר לא מספרות הרבה אך ניתן להבחין בוודאות במצלמה עם שטח פנים רחב ובלוגו של LG בתחתית. לצידו של האוחז במכשיר נראית עובדת עם מכשיר נקסוס אחר בידה, אך כאן נראה שמדובר דווקא בנקסוס 4 עטוף בכיסוי פלסטיק חיצוני.

שעות בודדות לאחר פרסום הוידאו באתר YouTube, בחרה גוגל להסירו ומכאן ניתן להסיק שאכן היה בו משהו שלא היינו אמורים לראות. למרבה המזל, גולשים מהירים הספיקו להוריד את הוידאו למחשבם האישי ולהעלותו מחדש לרשת, כך שגם עכשיו תוכלו לצפות בוידאו ובמכשיר הנקסוס הלא מוכר אשר מופיע בשניה ה-38 (מומלץ לצפות ב-HD).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsntGXZ0KTs[/youtube]

אם תשאלו אותנו, גוגל עברה את השלב הזה כבר מזמן. טעויות שכאלה לא יכולות לקרות לחברת ענק שמעבירה עשרות אם לא מאות בדיקות על המדיה שהיא משחררת לציבור הרחב. הכיוון שלנו הוא שבגוגל רצו להזכיר בשיטה די יצירתית כי בקרוב ייחשף סמארטפון הנקסוס החמישי עם מערכת ההפעלה אנדרואיד KitKat 4.4, ולפי איך שזה נראה בוידאו – רף 5 האינץ' ייחצה כאן לראשונה בסמארטפון הממותג של גוגל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות