הדלפה: טאבלט MeeGo תוצרת נוקיה ברבעון השלישי של 2011

במחצית השניה של השנה הבאה, בה ייכנס שוק הטאבלטים לזירת מלחמה עקובה מדם, תצטרף למשחק נוקיה כשחקנית שמעוניינת גם היא להוסיף עוד קטגוריה לקטלוג המוצרים שלה. יותר מדי פרטים אודות הטאבלט של החברה הפינית טרם ידועים, פרט לעובדה שהוא יריץ את מערכת ההפעלה MeeGo ויושק, ככל הנראה, ברבעון השלישי של 2011. כך הדליף מקור אנונימי לאתר Know Your Mobile, שאימת את הפרט(ים) מול מקור מהימן מחברת נוקיה.

כזכור, גרסה מוקדמת של מערכת ההפעלה כבר הודגמה בעבר על מחשב לוח, ואף הציגה ממשק משתמש שונה מזה איתו מגיעה המערכת לטלפונים ולמחשבים. במהלך הקיץ שמענו כמה דיבורים על טאבלט מתוצרת נוקיה העונה לשם Z500, עליו צייץ גורו הסלולר אלדאר מורטאזין ביוני באומרו כי לא מדובר במכשיר מיוחד או טוב,מספר ימים לפני ששם הדגם צץ באתר Ovi Store.

מדובר בפעם הראשונה שאנו שומעים על מסגרת זמן צרה יחסית לשחרור מכשיר מיגו. עד עכשיו היה תאריך השחרור של המערכת עצמה אפריל 2011, אך תאריכי השקת המכשירים התומכים – ובראשם Nokia N9 – הסתפקו במספר השנה בלבד.

(בתמונה: מונטאז’ של N900 כטאבלט. מקור: My Nokia Blog)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים