תחרות נוספת לגוגל: נחשפו משקפי המציאות הרבודה MetaPro

| יום רביעי, 18 בדצמבר 2013, 10:02 | גאדג'טים
תגיות: Meta, MetaPro

MetaPro-main

זוזי הצידה גוגל ופני את ה-Glass יחד איתך, יש שחקנית חדשה ורעבה בשוק המציאות המועשרת. שמה Meta ואתמול בלילה היא הציגה את חזונה למשקפי המציאות הרבודה, אשר נראות טוב יותר מכל מה שזכינו לראות עד כה בעולם זה. ה-MetaPro הינן המוצר הראשון של החברה עבור הקהל הרחב וזמינות כבר עתה בהזמנה מוקדמת במחיר 3,000$ (כ-10,500 ש"ח לפני מסים) עם יעד הפצה שנקבע ליוני 2014.

ייחודה של ה-MetaPro הוא באפשרות הצגת ממשק הולוגרפי תלת מימדי בו אפשר להשתמש כמשטח עבודה לבניית מודלים באמצעות הידיים. הממשק של MetaPro יאפשר גם הצגת מכשירים קיימים שלנו בצורה הולוגרפית ולשחק עימם מבלי להוציאם מהכיס – דרך פונקציונלית זו, רומזת החברה כי החזון שלה לעתיד מייתר את הצורך בסחיבת הסמארטפון ואף המחשב הנייד עימנו לכל מקום, שהרי אלו יהיו זמינים, גם אם רק באופן וירטואלי, מול עינינו בכל עת באמצעות משקפי ה-MetaPro.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LuMv29nKo2k[/youtube]

ב-Meta דואגים להתייחס באופן ספציפי למדי למשקפי המציאות הרבודה של גוגל, ה-Google Glass, הזמינים כבר זמן מה עבור מפתחים בחצי ממחירן של המשקפיים של Meta. עפ"י דברי החברה, יציעו ה-MetaPro תצוגה הגדולה עד פי 15 מזו של המשקפיים של גוגל ועם שדה ראיה של 40 מעלות אל מול 14 מעלות במשקפי ה-Google Glass, כאשר בנוסף על אלה טוענת החברה כי מעל 500 אפליקציות כבר נמצאות בשלבי פיתוח עבור המשקפיים.

בצד הטכני, מצליח מפרט המשקפיים לבלבל מעט. החברה מציגה מפרט משולב למשקפיים כמו גם למחשב כיס המתחבר אליהן, דבר הרומז על צורך בסחיבת פריט נוסף פרט למשקפיים על מנת לתפעלן. מעט מוזר עבורנו הוא הצורך במחשב כיס לתפעול המשקפיים בימים בהם קיימים בשוק כמיליארד סמארטפונים, אולם מ-Meta מסרו לנו כי מחשב הכיס יתרום בהפיכת המשקפיים למהירות במיוחד ומשקלו קליל למדי (כ-180 גרם).

MetaPro-Gadgetycoil

 

מפרט ה-MetaPro מציע שני מסכי HD 720P (אחד לכל עין) ודרך חיבור למחשב כיס ייעשה שימוש גם במעבד Intel Core i5 בתדר 1.5GHz עם 4GB RAM, נפח אחסון של 128GB ב-SSD וסוללה שמבטיחה כ-32 שעות עבודה, תמיכה ב-WiFi מתקן 802.11n, בלוטות' 4.0, מצפן, חיישן תאוצה וג'יירוסקופ, כל זאת במשקל 180 גרם.

להזמנה מוקדמת של המשקפיים, ניתן לגשת לאתר החברה: spaceglasses.com

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות